خانه » خبر » آسیب‌های اجتماعی موجب بی‌خوابی و ناراحتی رهبر انقلاب شده است/ روحانی اعتنای چندانی به جلسات شورای‌عالی انقلاب فرهنگی نمی‌کند

آسیب‌های اجتماعی موجب بی‌خوابی و ناراحتی رهبر انقلاب شده است/ روحانی اعتنای چندانی به جلسات شورای‌عالی انقلاب فرهنگی نمی‌کند

سید محمد جواد ابطحیسید محمد جواد ابطحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو با اشاره به انتقادات اخیر ضرغامی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی مبنی بر عدم تشکیل جلسات این شورا به صورت مرتب به دلیل حضور نیافتن رئیس جمهور به عنوان رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی اظهار داشت: یکشنبه گذشته آقای مخبردزفولی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در کمیسیون حضور یافت و ضمن انتقاد از رفتار مجلس به دلیل عدم تصویب قانون برای مصوبات این شورا، اعلام کرد در حالی که باید هر دو هفته یک بار جلسات شورا تشکیل شود، اما عدم برگزاری جلسات در زمان مقرر، موجب شده تا حجم وسیعی از کار‌ها بر زمین بماند.
وی افزود: باتوجه به این که آسیب‌های اجتماعی امروز کشور به اندازه ای است که موجب بی خوابی و ناراحتی مقام معظم رهبری شده است، می‌طلبد که آقایان اهتمام بیشتری برای تشکیل جلسات بورزند.
ابطحی تاکید کرد: شورای عالی انقلاب فرهنگی برای این که بتواند انقلاب اسلامی را از تهاجم فرهنگی دشمنان و آسیب هایی که وارد می‌شود مصون نگه دارد تشکیل شده است، اما حال این سوال مطرح می‌شود که این شورا تا چه اندازه توانسته در اسلامی شدن فضای دانشگاه‌ها ورود پیدا کند؟
نماینده مردم خمینی شهر در پایان خاطر نشان کرد: اینکه آقای ضرغامی گفته  رئیس جمهور در جلسات شورا شرکت نمی‌کند حرف جدیدی نیست، آقای رئیس جمهور به جلسات مجمع تشخیص مصلحت هم نمی‌رود. شاید کار رئیس جمهور زیاد شده یا اهمیتی برای شرکت کردن در این جلسات قائل نیست.

۲ دیدگاه

  1. خدا ازتون نگذره دم کنکور سهمیه ایثارگران بالای ۲۵ درصد کردید بالای۵۰ درصد.شما را به خدا لطف نکنید به ایثارگران.کذابای دروغگو.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme