خانه » خبر » ابطحی:نباید رفع همه مشکلات را به برجام گره بزنیم/اجرای سیاست‌های اقتصادمقاومتی راهگشای کشور است

ابطحی:نباید رفع همه مشکلات را به برجام گره بزنیم/اجرای سیاست‌های اقتصادمقاومتی راهگشای کشور است

سید محمد جواد ابطحی

سید محمد جواد ابطحی

سیدمحمدجواد ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اعلام شروط ایران برای ادامه برجام با اروپا از سوی رهبر انقلاب، گفت: باید اذعان کرد که آمریکا و دنیای استکبار دشمنی واضحی با اسلام و ادیان الهی دارند از این رو در صدد حاکمیت شیطان در دنیا هستند.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اگر در مقابل کفر کوتاه بیاییم، مستکبران گستاخ تر می شوند و این مهم در آیات قرآن کریم نیز مورد تاکید قرار گرفته است، تصریح کرد: بر این اساس رهبر انقلاب در سخنان خود بیان کردند که دشمنی عمیق آمریکا با اصل نظام اسلامی است و موضوعاتی مانند هسته ای و موشکی صرفا بهانه ای برای اعمال فشار بر ایران اسلامی است.

وی با بیان اینکه تجریه نشان داده ایالات متحده به وعده هایش وفادار نیست و حتی پای امضاء خود در معاهده های بین المللی نیز نمی ماند، ادامه داد: بر این اساس باید با زبان زور با آمریکا و اروپا صحبت کرد نه اینکه صرفا انعطاف نشان دهیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم ضمن تاکید بر اینکه بیانیه سعدآباد بدعهدی اروپایی ها را نشان داد و این مهم باید برای مسئولان و مذاکره کنندگان درس عبرت باشد، افزود: در آن زمان تمام تاسیسات هسته ای را مهر و موم کردیم اما اروپایی ها به تعهداتشان عمل نکردند، بلکه گستاخ تر هم شدند.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه طبق پیش بینی کارشناسان اگر به ظرفیت های داخلی توجه شود شاهد رشد اقتصادی خواهیم بود، خاطرنشان کرد: بنابراین نباید همه مسائل را به مذاکرات برجام گره بزنیم بلکه باید سیاست های اقتصادمقاومتی را اجرایی کنیم تا بتوان به شکوفایی در این عرصه دست یابیم.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رهبر انقلاب روز گذشته در دیدار با مسئولان نظام تاکید کردند در سال‌های اخیر، این درس گرفته شد که گره زدن حل مسائل کشور به‌خصوص مسائل اقتصادی به برجام و خارج از کشور، یک خطای بزرگ است./

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme