خانه » خبر » ابطحی : اقتصاد، معیشت مردم و بیکاری باید موضوعات با الویت مجلس یازدهم باشد.

ابطحی : اقتصاد، معیشت مردم و بیکاری باید موضوعات با الویت مجلس یازدهم باشد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه مجلس یازدهم باید در خدمت مردم باشد، گفت: اقتصاد، معیشت مردم و بیکاری باید موضوعات با الویت مجلس یازدهم باشد.

اقتصاد، معیشت مردم و بیکاری باید موضوعات با الویت مجلس یازدهم باشد

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز با بیان اینکه دوم اسفند روز سرنوشت سازی برای چهار سال آینده کشور است، گفت: قطعا مردم حضور گسترده ای در این انتخابات خواهند داشت و نسبت به سرنوشت سیاسی خود بی تفاوت نخواهند بود.

وی با بیان اینکه مردم از عملکرد مسئولین ناراضی هستند، تصریح کرد: مردم مطالباتی دارند که برآورده نشد و مسئولین باید در جهت تحقق مطالبات مردم سیاستگذاری کنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اولویت های کاری مجلس یازدهم اظهار داشت: مجلس یازدهم باید در جهت حل مشکل اقتصادی و معیشت مردم چاره اندیشی کند و اولین مصوبات مجلس هم باید در همین زمینه باشد.

ابطحی تامین مسکن برای مردم را یادآور شد و گفت: در حال حاضر به دلیل گرانیها بسیاری از مردم حتی توان پرداخت اجاره خانه را ندارند تا چه برسید به خرید خانه. بنابراین مجلس باید برای حل این مشکل مصوباتی داشته باشد.

وی جوانان و مطالبات انباشته شده آنها را یادآور شد و افزود: جوانگرایی که مقام معظم رهبری فرمودند باعث تا در لیست های انتخاباتی شاهد حضور جوانان باشیم. همچنین در شهرستانها جوانانی کاندیدای انتخابات مجلس شدند. امیدواریم در مجلس یازدهم با حضور جوانان در جهت حل مشکل بیکاری، تسهیل ازدواج و اشتغال گامهای مثبتی برداشته شود.

عضو فراکسیون ولایی مجلس تاکید کرد: امیدواریم با حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای شاهد تشکیل مجلس با نمایندگانی متخصص، متعهد، با تجربه و معتقد باشیم و این مجلس بتواند در تراز گام دوم انقلاب باشد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme