خانه » خبر » ابطحی : باید دید چه کسی مطلع بوده که موشک چه زمانی شلیک می شود ؟ فیلم موشک را از لحظه پرتاب تا زمان اصابت چه کسی گرفته است ؟

ابطحی : باید دید چه کسی مطلع بوده که موشک چه زمانی شلیک می شود ؟ فیلم موشک را از لحظه پرتاب تا زمان اصابت چه کسی گرفته است ؟

سیدمحمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین گفت: فیلمی نشان می دهد موشک را از لحظه پرتاب تا زمان اصابت به هواپیمای اوکراین؛ اگر این فیلم صحت داشته باشد باید مشخص شود که این آقا کیست؟ کجا بوده؟ از کجا می دانسته که قرار است یک چنین اتفاقی بیفتد که او فیلمبرداری کند؟
سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

عضو کمیسیون اصل ۹۰ خاطرنشان کرد: جنگ الکترونیک ، جنگ ساده ای نیست. پارازیتها می تواند روی سیستم های ما اثر بگذارد. ما نمی توانیم کلا نفی کنیم. آن در حال بررسی است. سردار سلامی گفت فضا، فضای ناامنی بود. ما گفته بودیم. سپاه نمی توانست بگوید هواپیماها پرواز نکنند.
وی نقل کرد: سردار سلامی گفت ما به عنوان سربازانی که دنبال منافع ملت هستیم و همه جا هم ثابت کردیم و جان خود را برای حفاظت از خانواده مردم گذاشته ایم.
ابطحی در پاسخ این سوال که « ما که می توانیم موشک نقطه زن بسازیم چرا هواپیما و خودرو را خودمان تولید نمی کنیم» گفت: ما در مجلس به سپاه ایراد می گیریم که چرا فعالیت اقتصادی می کند اما من هم با شما هم عقیده ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme