خانه » خبر1 » ابطحی به الف خبر داد؛ تلاش برای ائتلاف جبهه پایداری با اصولگرایان ادامه دارد

ابطحی به الف خبر داد؛ تلاش برای ائتلاف جبهه پایداری با اصولگرایان ادامه دارد

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری از تلاش برای وحدت اصولگرایان در انتخابات مجلس خبر داد و گفت: امیدواریم جبهه پایداری و شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اصولگرایان به تفاهم برسند و یک لیست واحد انتخاباتی ارائه کنند.

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار الف با اشاره به تلاشهای صورت گرفته از سوی جبهه پایداری و شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برای ارائه یک لیست واحد انتخاباتی در انتخابات دوم اسفند گفت: قرار است جبهه پایداری و شورای اتئلاف نشست مشترک داشته باشند و با توجه به اشتراکات میان این ۲ تشکل می توان به ارائه یک لیست واحد امیدوار بود.

وی تاکید کرد: اگر بر اساس شاخص ها تصمیم گیری شود می توان به یک لیست واحد انتخاباتی رسید.

این عضو شورای مرکزی جبهه پایداری تصریح کرد: بر اساس مباحث اعتقادی ما تاکید داریم تا وحدت شکل بگیرد و یا حداقل مشترکات ما زیاد باشد.

ابطحی با بیان اینکه جبهه پایداری برای رسیدن به لیست واحد انتخاباتی ۴۰ شاخص را مطرح کرده، افزود: اعتقاد و ایمان قوی، خدا ترسی، داشتن شجاعت لازم برای دفاع از منافع مردم، استکبار ستیزی، ساده زیست، زاویه داشتن با فتنه و… از جمله این شاخص هاست.

وی افزود: ما معتقدیم که اگر واقعا بر اساس شاخص ها تصمیم گیری شود نه روی افراد و اشخاص و افراد را با شاخص ها بسنجند نه شاخص ها را با افراد، امکان دادن لیست واحد امکان پذیر خواهد بود.

نماینده خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد تا در روزهای آینده اصولگرایان به یک لیست واحد انتخاباتی برسند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme