خانه » اخبار مجلس » ابطحی بودجه ۹۹ نسل بدنیا نیامده را بدهکار می کند، /این لایحه بیشتر شبیه آگهی فروش اوراق مشارکت است تا لایحه بودجه

ابطحی بودجه ۹۹ نسل بدنیا نیامده را بدهکار می کند، /این لایحه بیشتر شبیه آگهی فروش اوراق مشارکت است تا لایحه بودجه

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی با انتقاد از ارائه یک لایحه بودجه غیر کارشناسی شده به مجلس از سوی دولت گفت: سوال این است که لایحه بودجه ای که دولت به مجلس داده یک لایحه بودجه است یا آگهی فروش اوراق مشارکت؟.

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز با انتقاد از ارائه یک لایحه بودجه غیر کارشناسی شده به مجلس از سوی دولت گفت: سوال این است که لایحه بودجه ای که دولت به مجلس داده یک لایحه بودجه است یا آگهی فروش اوراق مشارکت؟.

وی با بیان اینکه در این لایحه مرتب بر فروش اوراق مشارکت با ارقام بالا تاکید شده، گفت: جای جای این لایحه بر فروش اوراق مشارکت ذکر شده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه در هنگام بررسی لایحه بودجه در صحن مجلس پیشنهادهایی جهت اصلاح لایحه بودجه خواهد داد، گفت: معتقدم که با فروش اوراق مشارکت و اسناد خزانه، مشکلات حل نمی شود.

ابطحی گفت: فروش اوراق مشارکت یعنی فرزندانی که هنوز بدنیا نیامدند، بدهکار می شوند.

وی فروش اوراق مشارکت را کار غیر کارشناسی دانست و اظهار داشت: دولت بجای این کار، هزینه های جاری خود را کاهش دهد و یا با گران کردن لوازم لوکس و برخی اقلام دیگر مثل دخانیات، درآمد کسب کند.

بودجه سال ۹۹ از پنچم اسفند در صحن مجلس بررسی می شود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme