خانه » اخبار مجلس » ابطحی در اخطار قانون اساسی: طرح لایحه مقابله با تامین مالی تروریسم در مجلس به صلاح نیست/ لایحه مذکور همانFATF است

ابطحی در اخطار قانون اساسی: طرح لایحه مقابله با تامین مالی تروریسم در مجلس به صلاح نیست/ لایحه مذکور همانFATF است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه لایحه مقابله با تامین مالی تروریسم همانFATF است، طرح آن در مجلس را به صلاح ندانست.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۳

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت سیدمحمدجواد ابطحی در نشست علنی امروز ( چهارشنبه، ۲۲ آذر ماه) مجلس شورای اسلامی در اخطاری با استناد به اصول ۹ و ۴۳ و ۱۵۳ قانون اساسی گفت: دولت لایحه مقابله با تامین مالی تروریسم را به مجلس ارسال کرده است این لایحه جز اجرای FATF نیست و طرح آن در مجلس نیز به صلاح نخواهد بود زیرا راه های نفوذ و سلطه را در حوزه های مختلف باز می کند.
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر کلیات بودجه به تصویب نرسد مشکلی به وجود نمی آید اما با این سمت گیری بودجه معتقدم فشار بر اقشار ضعیف جامعه افزایش پیدا کرده و نمایندگان باید ریز جزئیات لایحه بودجه را با دقت بررسی کنند.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخواست کرد فاز دو وسه بیمارستان منظریه در شهرستان خمینی شهر را سریعتر اجرایی کند./

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme