خانه » از نگاه رسانه ها » ابطحی عضو فراکسیون «نمایندگان ولایی» مجلس با بیان اینکه انقلاب اسلامی همیشه تازه است و همیشه ماندگار خواهد بود، گفت: آنجا که به وصیت‌نامه امام خمینی(ره) توجه شده است ما پیشرفت داشته‌ایم.

ابطحی عضو فراکسیون «نمایندگان ولایی» مجلس با بیان اینکه انقلاب اسلامی همیشه تازه است و همیشه ماندگار خواهد بود، گفت: آنجا که به وصیت‌نامه امام خمینی(ره) توجه شده است ما پیشرفت داشته‌ایم.

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سیدمحمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، درآستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و قرار گرفتن در ایام دهه فجر گفت: آموزه‌های دینی و مذهبی یکی از مؤلفه‌های بزرگی است که باعث ماندگاری انقلاب شده است.

وی تصریح کرد: دشمنان انقلاب همواره به این فکر می‌کنند که تا زمانی که دلبستگی مردم با امت و امامت وجود دارد نمی‌شود کاری از پیش برد بنابراین دشمنان انقلاب تلاش می‌کنند تا ارزش‌های دینی را در جامعه ضعیف کنند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: اتفاقاً آنچه که باعث پیروزی انقلاب اسلامی شد عمل به آموزه‌های دینی است لذا آنجا که به وصیت نامه امام خمینی (ره) توجه شده است ما پیشرفت داشته‌ایم.

عضو فراکسیون «نمایندگان ولایی» مجلس گفت: معتقدم انقلاب اسلامی همیشه تازه است و همیشه ماندگار خواهد بود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme