خانه » اخبار مجلس » ابطحی : مجلس به شریعتمداری برای وزارت تعاون رای نمی دهد

ابطحی : مجلس به شریعتمداری برای وزارت تعاون رای نمی دهد

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز با اشاره به مطرح شدن محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت برای تصدی وزار تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مجلس به شریعتمداری برای وزارتخانه دیگر رای نمی دهد و بعید است وی بتواند از مجلس رای اعتماد بگیرد.

وی افزود: فضای مجلس نسبت به شریعتمداری برای تصدی وزارت تعاون مثبت نیست.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به گزینه های مطرح شده برای جایگزینی شریعتمداری در وزارت صنعت، گفت: ظاهرا آقای ویسه یکی از گزینه های مطرح برای تصدی این وزارتخانه بود که شنیده شد بنا به دلایلی وی از تصدی وزارتخانه انصراف داد.

ابطحی گفت: اخیرا تعدادی از نمایندگان جلسه ای در مجلس داشتند و موضوع گزینه های جایگزینی برای شریعتمداری مطرح شد که نمایندگان نسبت به گزینه های مطرح شده برای تصدی وزارت صنعت واکنش منفی نشان دادند و گفتند اگر قرار است این افراد وزیر صنعت شوند، بهتر است که خود شریعتمداری بماند.

وی تصریح کرد: البته یکی از گزینه ها برای وزارت صنعت، آقای رحمانی نماینده سابق مجلس و رئیس کیسیون صنایع و معادن مجلس نهم است که در حال حاضر معاون وزیر صنعت هم است و اگر وی برای این وزارتخانه معرفی شود، رای اعتماد خواهد گرفت

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme