خانه » خبر » ابطحی : ناجا با کمترین امکانات بیشترین خدمات را ارائه می کند/ تلاش نمایندگان مجلس برای افزایش بودجه نیروی انتظامی/ لزوم احداث کلانتری های جدید

ابطحی : ناجا با کمترین امکانات بیشترین خدمات را ارائه می کند/ تلاش نمایندگان مجلس برای افزایش بودجه نیروی انتظامی/ لزوم احداث کلانتری های جدید

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ناجا در تامین امنیت کشور نمره قابل قبولی گرفته است گفت: نیروی انتظامی در ۴۰ سال انقلاب اسلامی با کمترین امکانات توانسته بیشترین خدمات را به مردم ارائه کند.

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

“سید محمدجواد ابطحی” در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: نیروی انتظامی در تمام این سال ها علی رغم محدودیت هایی که از نظر بودجه و نیروی انسانی داشته و حوادثی که هر از گاهی دشمنان خارجی و فتنه گران داخلی برای کشور به وجود آوردند توانست عملکرد خوبی را ارائه کند.

وی نمره ناجا را در برقراری امنیت کشور قابل قبول توصیف کرد و گفت: معتقدم نیروی انتظامی در ۴۰ سال انقلاب اسلامی با کمترین امکانات توانسته بیشترین خدمات را به مردم ارائه کند و رضایتمندی مقام معظم رهبری از نیروی انتظامی که اخیراً در جمع فرماندهان این نیرو اعلام شد، خود بالاترین درجه و ملاک ارزیابی است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: نکته حائز اهمیت این جا است که اگر ما از این نیرو توانمندی بالایی می خواهیم باید بودجه و امکانات بیشتری هم به آن اختصاص دهیم.

ابطحی، حمایت از ناجا در بودجه بندی های سالانه کشور را کافی ندانست و بیان کرد:  نیروی انتظامی با کمترین امکانات وظیفه اش که تامین امنیت کشور است را به نحو احسن انجام می دهد اما از طرف دیگر باید از این نیرو حمایت های کافی انجام شود که البته در بودجه های کلی این حمایت ها را نمی بینیم.

وی بر تلاش نمایندگان مجلس برای افزایش بودجه نیروی انتظامی در بودجه سال ۹۸ کل کشور تاکید کرد و اظهار داشت: اگر واقعاً می خواهیم که امنیت در شهرها ارتقاء یابد و با آسیب های اجتماعی مبارزه خوبی صورت بگیرد، مسلم است که باید امکانات بیشتری هم در اختیار پلیس کشور قرار دهیم.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نیروی انسانی و تعداد کلانتری های ناجا متناسب با توسعه جمعیت، گستردگی شهرها و روستاهای کشور نیست، گفت: با توجه به گستردگی شهرها و روستاها و رشد بی رویه جمعیت کشور نیازمند احداث کلانتری ها و پاسگاه های جدید هستیم و باید برای این منظور هم بودجه مجزایی به نیروی انتظامی اختصاص داده شود.

نماینده مردم خمینی شهر در پایان از تلاش های فرماندهی انتظامی این شهرستان برای تامین امنیت و آرامش مردم هم قدردانی کرد و گفت: با توجه به مشکلات بسیار و گسترش بی رویه جمعیتی که در شهرستان وجود دارد اما نیروی انتظامی ، توانسته با کمترین امکانات وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهد و مردم هم از این نیرو رضایت کامل دارند

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme