خانه » خبر » ابطحی : وزارت کشور در بحث انتخاب استاندار به‌دنبال تعامل با نمایندگان نیست.

ابطحی : وزارت کشور در بحث انتخاب استاندار به‌دنبال تعامل با نمایندگان نیست.

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمدجواد ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان درباره آخرین پیگیری نمایندگان برای انتخاب استاندار اصفهان اظهار داشت: اعضای مجمع نمایندگان استان دیدگاه‌ها و تجربیات مختلف و سلایق سیاسی و جناحی گوناگون دارند، اما به‌نظر می‌رسد وزارت کشور در بحث انتخاب استاندار به‌دنبال تعامل با نمایندگان نیست.

وی با بیان اینکه وزارت کشور سعی بر این دارد که آنچه را خود می‌خواهد عملی کند، افزود: البته این موضوع مختص به اصفهان نیست و انتخاب استانداران غیربومی سیاست کلی وزارت کشور برای همه استان‌‌ها است.

نماینده خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: اصفهان مرکز پرورش مدیران است و در ۴۰ سال گذشته نیز این موضوع را نشان داده، این استان همواره بهترین مدیران را تربیت کرده و به‌نوعی صادرکننده مدیر محسوب می‌شود.

وی با اعلام اینکه برای استانداری اصفهان چند نام مطرح است، ابراز کرد: اکثر نمایندگان نظر بر این دارند که از ظرفیت مدیران بومی برای استانداری اصفهان استفاده شود اما وزارت کشور به‌دنبال تعیین استاندار غیربومی است.

ابطحی با تذکر اینکه کسی باید برای مدیریت ارشد استان اصفهان انتخاب شود که شرایط این استان را بشناسد و فردی قوی باشد، تصریح کرد: عدم تعامل وزارت کشور با نمایندگان برمی‌گردد به ضعف نمایندگان ادوار قبل و کنونی که متأسفانه برخی تک‌روی کرده و حتی در جلسات نیز شرکت نمی‌کنند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme