خانه » اخبار مجلس » اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به‌منظور بررسی مشکلات حوزه‌های آموزشی و بازدید از فضاهای آموزشی شهرستان فراهان به این شهرستان سفر کردند.

اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به‌منظور بررسی مشکلات حوزه‌های آموزشی و بازدید از فضاهای آموزشی شهرستان فراهان به این شهرستان سفر کردند.

زیرساخت‌های مناسب در رابطه با آموزش استثنایی است

نماینده تفرش،آشتیان و فراهان در جلسه جمع‌بندی مشکلات آموزشی و دانشگاه‌های شهرستان فراهان گفت: متأسفانه فراهان فاقد ساختمان و امکانات مناسب در رابطه با آموزش استثنایی است و باید برای حل این مشکل چاره‌اندیشی شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به‌منظور بررسی مشکلات حوزه‌های آموزشی و بازدید از فضاهای آموزشی شهرستان فراهان به این شهرستان سفر کردند.

نماینده خمینی‌شهر،نماینده گرمی از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و ناجی معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور کشور در این سفر از مدارس شهرستان فراهان بازدید کردند.

اعضای کمیسیون در نشستی جمع‌بندی با حضور مسئولان استانی، موضوعات مورد نظر و مسائل و مشکلاتی که در بازدیدها با آن روبه‌رو شدند را مورد ارزیابی و رسیدگی قرار دادند.

بازدید از دانشگاه های آزاد و پیام نور، آموزشگاه امام مهدی(عج)، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، اداره آموزش و پرورش و شرکت در جلسه بررسی مشکلات حوزه های آموزشی شهرستان فراهان از برنامه های سفر یک روزه اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به فراهان بود.

محمد حسینی، نماینده تفرش،آشتیان و فراهان در مجلس در جلسه جمع بندی مشکلات آموزشی و دانشگاههای شهرستان فراهان گفت: متأسفانه این شهرستان فاقد ساختمان و امکانات مناسب در رابطه با آموزش استثنایی است و باید برای حل این مشکل چاره‌اندیشی شود.

وی با اشاره به سبقه علمی منطقه، پتانسیل های دانشگاهی این شهرستان را خوب ارزیابی کرد و افزود: باید زمینه جذب بیشتر دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی در مراکز دانشگاهی فراهم شده و شاهد تعامل بیشتر مراکز دانشگاهی در کشور با یکدیگر باشیم.

حسینی با اشاره به فضاهای مازاد آموزشی در شهرستان ها اظهار کرد: باید از این ظرفیت ها به نحو احسن استفاده شود و دیگر از ساخت و سازهای غیر ضروری در مرکز خودداری نموده و بتوان از فضاهای خوبی که داریم استفاده کنیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme