خانه » از نگاه رسانه ها » انتقاد یک نماینده از مصرف چای خارجی در مجلس آیا خود مجلس به عنوان قانونگذار و ناظر بر قانون واقعا از کالای داخلی استفاده می کند؟ چایی که در رستوران مجلس مصرف می شود چای خارجی است یا چای لاهیجان؟

انتقاد یک نماینده از مصرف چای خارجی در مجلس آیا خود مجلس به عنوان قانونگذار و ناظر بر قانون واقعا از کالای داخلی استفاده می کند؟ چایی که در رستوران مجلس مصرف می شود چای خارجی است یا چای لاهیجان؟

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین سیدمحمدجواد ابطحی نماینده خمینی شهر عضو کمیسیون آموزش ، تحقیقات و فناوری گفته است: یک قانون جامع به نام قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی کشور و اصلاح ماده ۱۰۴ قانون مالیات‌ها در سال ۹۱ به تصویب مجلس رسید اجرای این قانون توسط دولت به کجا انجامید؟ و مجلس برای نظارت بر حسن اجرای این قانون چه کرده است ؟ گفت : هم این قانون بود و هم در بودجه سال ۹۷ و در برنامه پنجم ما دولت را موظف کردیم به عنوان بزرگترین‌ بنگاه خریداری کننده از کالاهای داخلی باید استفاده کند.

وی افزوده است: حالا من به دولت کاری ندارم اما ببینیم که مجلس در این ارتباط چه کار می کند؟ آیا خود مجلس به عنوان قانونگذار و ناظر بر قانون واقعا از کالای داخلی استفاده می کند؟ چایی که در رستوران مجلس مصرف می شود چای خارجی است یا چای لاهیجان؟ ما باید از خودمان شروع کنیم .

وی همچنین به رسالت گفته است: من خودم به عنوان نماینده مردم از دولت ناامید شده‌ام که واقعا از کالای ایرانی استفاده و از تولیدات داخلی حمایت کند و امیدوارم با شعاری که مقام معظم رهبری در سال جدید در ارتباط با حمایت از کالای ایرانی فرمودند ما نمایندگان و تمامی مسئولین اجرایی و آحاد ملت با همتی مضاعف از صنایع و تولیدات داخلی حمایت کنیم تا هم بیکاری از بین برود و هم تولیدات داخلی ما رونق یابد و اگر کسی کالای خارجی وارد کرد باید هزینه‌اش را از جیب خودش پرداخت کند. و اگر تخلفی کرد قوه قضائیه و دیوان محاسبات قاطعانه با او برخورد کنند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme