خانه » از نگاه رسانه ها » بهره برداری ۶ طرح در خمینی شهر آغاز شد

بهره برداری ۶ طرح در خمینی شهر آغاز شد

به گزارش ایرنا، این طرح ها شامل پایگاه سلامت و اورژانس ۱۱۵ محله فتح‌ آباد، مرکز درمانی و سلامت محله وازیچه، واحد گلخانه و تولید سبزی و سیفی در شهر کوشک، یک واحد دامپروری و تولید شیر بوده است.
همچنین امروز کلنگ احداث پایگاه سلامت محله منطقه هفتصد دستگاه خمینی ‌شهر به زمین زده شد.
پایگاه اورژانس فتح ‌آباد به مساحت ۹۵۰ مترمربع با هزینه‌ای بالغ‌ بر پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال با مشارکت خیرین افتتاح شد.
مرکز خدمات سلامت هفتصد دستگاه به مساحت هزار مترمربع و ۶۰۰ متر مربع زیربنا با اعتباری حدود۱۲ میلیارد ریال دیگر طرح امروز بود که با حضور مسوولان عملیات ساخت آغاز شد.
پایگاه سلامت محله وازیچه با مشارکت حاج محمود نقیه از خیرین استان اصفهان در زمینی به مساحت ۷۰۰ متر و بیش از هزار مترمربع زیربنا در چهار طبقه به بهره برداری رسید.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان بعد از این آیین در جمع خبرنگاران گفت : مشارکت بخش خصوصی، خیرین و مردمی از سیاست‌ های نظام و انقلاب و دولت نکته قابل‌ توجه امروز در طرح‌ های افتتاح ‌شده در این شهرستان است.
علی‌ اصغر ذاکری ادامه داد: در تمام طرح ها امروز مشارکت مردمی و بخش خصوصی با دولت به‌ خوبی آشکار بود.
وی اضافه کرد : مشارکت بخش خصوصی با دولت در اجرای طرح‌ های خمینی‌ شهر، نشان می‌ دهد در چهل ‌سالگی انقلاب مردم همچنان به‌ نظام و انقلاب اعتماد و اطمینان دارند و این مشارکت برای ما افتخار است.
ذاکری تصریح کرد : اعتماد مردم به مجموعه نظام و سیاست‌ های دولت در خصوص توسعه و اتمام طرح ‌های نیمه ‌تمام دولتی در حوزه سلامت ،خدمات درمانی و اشتغالزایی بهترین پشتوانه و افتخار برای ما مسئولان استان و شهرستان است.
به تاکید وی باید تلاش کرد از اعتماد و پشتوانه حمایت مردمی برای رونق هر چه بیشتر استان در رفع مشکلات کنونی استفاده کنیم تا بتوانیم از بحران ‌های به وجود آماده توسط دشمنان نظام و انقلاب عبور کنیم.
مدیرکل امور شهری استانداری اصفهان تصریح کرد: مهمترین محور دیدگاه مسئولان استان برای مشکلات شهرستان خمینی ‌شهر، افزایش رونق اقتصادی و کشاورزی است.
ذاکری ادامه داد : این شهرستان نشان داده ظرفیت بالائی در بخش رونق پرورش گل و محصولات گلخانه دارد، حمایت از کشاورزان و باغداران برای اجرای روش‌ های نوین گلخانه‌ای و آبیاری قطره‌ای به ‌جای آبیاری سنتی، بهترین جایگزین برای حفظ رونق‌ بخش کشاورزی و اشتغالزائی شهرستان است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme