خانه » از نگاه رسانه ها » به جامعه ایثارگری امید واهی ندهیم!

به جامعه ایثارگری امید واهی ندهیم!

سید محمد جواد ابطحی: دولت با تنگناهای مالی روبرو است، به جامعه ایثار بیخود امیدواری ندهیم

سید محمد جواد ابطحی

سید محمد جواد ابطحی

سید محمدجواد ابطحی نماینده ایثارگر مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی نیز تصریح کرد: اینکه پولی را به بنیاد شهید بدهند اینطور نیست، بلکه در سالجاری فقط بتواند برخی از معوقات خود را کم کند. اعتباراتی که بتواند درد بزرگ جامعه ایثارگری را حل کند و طبق برنامه ششم عمل کنیم متاسفانه در لایحه برنامه بودجه سال ۹۷ لحاظ نشده است.

وی اضافه کرد: نباید بیخودی به جامعه ایثارگر در بودجه سال ۹۷ اماد داد، آن چه که من می بینم دولت با تنگناهای مالی روبرو شده است اگرچه می شود هزینه های مالی را کم کرد.

نماینده ایثارگر مجلس دهم ادامه داد: در صحبت هایی که با آقای نوبخت داشتم عنوان کردم که می شود، حقوق های بالای هفت و سه میلیون تومان را در لایحه بودجه سال آینده اضافه نکرد، همچنین جلوی برخی از همایش و جلساتی که برگزار می شود را در آینده می توان گرفت، اگر چه متاسفانه برگزاری هر جلسه هیئت دولت نزدیک به ۳۵ میلیون تومان هزینه برمی‌دارد. ابطحی یادآور شد: اگر ما وترد ردیف های بودجه شویم، مشاهده خواهیم کرد که می توان بسیاری از آنها را کاهش داد، اما متاسفانه این گونه عمل نمی شود، اگر چه رای مجلس در جابجایی ردیف ها آنچنان که باید و شاید تاثیرگذار نیست و خیلی هنر کنند ۵ درصد خواهد بود.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بر اساس لایحه تقدیمی دولت برای سال ۹۷ حتی جابجایی برخی از ردیف ها امکان پذیر نیست.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme