خانه » اخبار مجلس » تذکر نمایندگان خمینی شهر و شاهین شهر به رئیس جمهور در خصوص هزینه های درمانی جانبازان

تذکر نمایندگان خمینی شهر و شاهین شهر به رئیس جمهور در خصوص هزینه های درمانی جانبازان

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز در تذکری خطاب به حسن روحانی رئیس جمهور تاکید کرد: فوری تدبیر کنید مشکل تامین هزینه های درمان جانبازان و دیگر ایثارگران رفع شود و کماکان بصورت متمرکز توسط بنیاد شهید و به سرعت پرداخت شود.

وی با بیان اینکه ما نمایندگان در خصوص مشکلات تامین هزینه های درمان جانبازان مراجعاتی داریم، فزود: جانبازان عزیز در این زمینه گلایه هایی دارند و خواستار پیگیری ما نمایندگان هستند.

نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بدنبال مصوبه هیات دولت مورخ یازدهم مهر امسال و با توجه به عدم پیش بینی دستگاهها برای تامین اعتبار لازم برای هزینه درمان ایثارگران و عدم تبادل موافقتنامه با سازمان برنامه و بودجه، از اول آبان ماه مشکلات زیادی برای جانبازان ایجاد شده است.

حاجی دلیگانی با تاکید بر اینکه دولت باید به این قشر عزیز توجه بیشتری داشته باشد، افزود: ما نمایندگان در تذکری به رئیس جمهور خواستیم تا در این زمینه تصمیمات فوری اتخاذ کند.

ی با بیان اینکه این تذکر در صحن مجلس قرائت شده، تصریح کرد: این تذکر علاوه بر امضای اینجانب، به امضای سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده رشت، قاسم احمد لاشکی نماینده نوشهر و چالوس، شهاب نادری نماینده اورامانات رسیده است

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme