خانه » اخبار مجلس » جهت پاسخگویی به سوال نماینده خمینی شهر وزیر دادگستری به مجلس می رود

جهت پاسخگویی به سوال نماینده خمینی شهر وزیر دادگستری به مجلس می رود

علیرضا آوایی وزیر دادگستری برای پاسخ به سؤالات ۴۲ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، روز سه‌شنبه یکم خرداد ماه در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس حضور می‌یابد.

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، هدایت‌اله خادمی نماینده ایذه و باغملک یک سوال، سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر و احمد مازنی نماینده تهران مشترکاً یک سوال، مصطفی کواکبیان نماینده تهران و ۳۰ نماینده دیگر مشترکا یک سوال و فاطمه سعیدی نماینده تهران و هفت نماینده دیگر مشترکاً یک سوال از وزیر دادگستری دارند.

بر اساس این گزارش همچنین در جلسه فردا (یکشنبه) ۳۰ اردیبهشت کمیسیون قضایی طرح اصلاح ماده یک قانون تعیین تکلیف وضعیت ثبتی اراضی و ساختمان‌های فاقد سند رسمی، لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون سازمان ملل متحد برای مبارزه با جرائم سازمان‌یافته فراملی (اعاده‌شده از شورای نگهبان) و لایحه اصلاح قانون مبارزه با تأمین مالی تروریسم بررسی می‌شود.

بررسی طرح اصلاح قانون تابعیت و بررسی طرح ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها از جمله دستور جلسات کارگروه‌های حقوق بین‌الملل و حقوق جزای کمیسیون قضایی در هفته پیش روست.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme