خانه » حوزه انتخابیه » پروژه های شهرستان » دیدار و رایزنی نماینده مردم شهرستان خمینی شهر با آقای گورابی مدیرکل تامین اجتماعی استان و پیگیری مطالبات شهرستان

دیدار و رایزنی نماینده مردم شهرستان خمینی شهر با آقای گورابی مدیرکل تامین اجتماعی استان و پیگیری مطالبات شهرستان

دیدار و رایزنی آقای سید محمد جواد ابطحی نماینده مردم شهرستان خمینی شهر با آقای گورابی مدیر کل تامین اجتماعی استان.
مصوبات این جلسه : اختصاص تسهیلات چهار میلیونی برای بازنشستگان و مستمری بگیران.
ثبت نام کارگران ساختمانی و اختصاص سهمیه جدید به شهرستان.
پیگیری بازگشایی کارگزاری بیمه در شهرستان.
پرداخت کمک های موردی به مستمری بگیران حسب نیاز

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، محمد گورابی مدیر کل تامین اجتماعی استان اصفهان در این دیدار با اشاره به آمار و ارقام عملکرد اداره کل تامین اجتماعی استان اصفهان گفت: تلاش همکاران سازمان تأمین اجتماعی بر این است خدمات سازمان را با بهترین کیفیت به مخاطبین خود که تأثیر بسزایی در افزایش رضایتمندی آنها دارد، ارایه نمایند.
گورابی افزود: سازمان تامین اجتماعی همکاری لازم را برای برقراری بازنشستگی مشاغل سخت و زیان آور و همچنین پرداخت حق بیمه لیستهای معوق با کارخانجات و مراکز صنعتی داشته است و کارفرمایان نیز موظفند با توجه به تعهدات این سازمان نسبت به مستمری بگیران و ارایه خدمات درمانی به موقع، نسبت به پرداخت بدهی های معوقه خود اقدام نماید.
ابطحی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی شهرستان خمینی شهر ضمن ابراز خرسندی از این دیدار گفت: همواره در تلاشیم تا با تعامل و همکاری با کلیه ارگانها و سازمانها برای خدمتگزاری به مردم شهرستان خمینی شهر گام اساسی برداریم.
ابطحی افزود: با توجه به مشکلات نقدینگی این سازمان، سعی بر این است که با تعامل و همفکری نمایندگان مجلس و دولت با ادارات کل تامین اجتماعی استان اصفهان این مشکلات مرتفع شود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme