خانه » اخبار مجلس » رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت که طرح بنزین ۱۵۰۰ تومانی تنها در حد یک پیشنهاد بوده و ازنظر مجلس منتفی است و افزایش قیمت حامل‌های انرژی به‌هیچ‌عنوان قطعی نیست.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت که طرح بنزین ۱۵۰۰ تومانی تنها در حد یک پیشنهاد بوده و ازنظر مجلس منتفی است و افزایش قیمت حامل‌های انرژی به‌هیچ‌عنوان قطعی نیست.

تین‌نیوز | 

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت که طرح بنزین ۱۵۰۰ تومانی تنها در حد یک پیشنهاد بوده و از نظر مجلس منتفی است و افزایش قیمت حامل‌های انرژی به‌هیچ‌ عنوان قطعی نیست.

به گزارش تین‌نیوز، محمدرضا پور ابراهیمی با تأکید بر اهمیت رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم، گفت: مجلس و دولت در تنظیم بودجه ۹۷ برای رفع مشکلات اقتصادی تمام تلاش خود را خواهند کرد.

وی بابیان اینکه، مسائل معیشتی اولویت اساسی مجلس در بررسی لایحه بودجه ۹۷ خواهد بود، درباره احتمال افزایش قیمت حامل‌های انرژی گفت: اقتصاد مقاومتی مهم‌ترین اقدام برای رفع مشکلات اقتصادی مردم است.

پیش از این سید محمد جواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس جزئیات طرح جدید مجلس درباره قیمت بنزین در بودجه سال ۹۷ را تشریح کرده بود که بر اساس آن حقوق مدیران دولتی نظیر وزرا، معاونان وزرا، مدیران عامل بانک‌ها کلیه مسئولان در نهادهای انقلابی افزایش نمی‌یابد و بخشی از آن جهت کسری بودجه دولت، به حساب خزانه واریز می‌شود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme