خانه » خبر2 » سیدمحمدجوادابطحی؛ نماینده خمینی‌شهر در مجلس: روحانی مشاوران قابل اعتماد و صالحی ندارد آمارهای رئیس‌جمهور با گزارشات دولت‌مردان و دستگاه‌های اجرایی متناقض است

سیدمحمدجوادابطحی؛ نماینده خمینی‌شهر در مجلس: روحانی مشاوران قابل اعتماد و صالحی ندارد آمارهای رئیس‌جمهور با گزارشات دولت‌مردان و دستگاه‌های اجرایی متناقض است

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمدجواد ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خمینی‌شهر، با اشاره به سخنان رییس‌جمهور در برنامه زنده تلویزیونی و همچنین در جمع دانشجویان سیستان و بلوچستان، اظهار کرد: من معتقدم همانطور که در دولت یازدهم شاهد آن بودیم، روحانی همچنان مشاوران قابل اعتماد و صالحی ندارد.

وی افزود: تصور من این است، مشورت‌هایی که مشاوران به روحانی می‌دهند و تصویری که از وضع جامعه و وضعیت اقتصادی، فرهنگی، امور سیاسی برای او ترسیم می‌کنند با واقعیات در جامعه هم‌خوانی ندارد و به همین دلیل موضع‌گیری‌ها و سخنرانی‌هایی که روحانی انجام می‌دهد با واکنش سرد و واکنش‌های مردمی روبرو می‌شود.

نماینده مردم شهرستان خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ما در بین مردم حضور داریم و از مراکز و مکان‌های مختلفی بازدید می‌کنیم و متوجه می‌شویم که انتظاراتی که از روحانی به عنوان رییس‌جهور داشته‌اند برآورده نشده است.

وی تصریح کرد: رئیس‌جمهور تکیه بر آمارهایی می‌کند که این آمار و گزارشات از طرف دیگر دستگاه‌ها رد می‌شود و حتی برخی مواقع آمارهایی که دولت مردان ارائه می‌کنند با آمارهای اعلامی از سوی شخص رییس‌جمهور متناقض است.

ابطحی با بیان اینکه تناقض در آمار اعلامی دولت باعث بی‌اعتمادی مردم به دولت شده که در نتیجه باعث بی‌اعتمادی به کل نظام میشود، تصریح کرد: اینکه روحانی همه چیز را به گل و بلبل تصور می‌کند، دور از واقعیت است.

وی با اشاره به اینکه روحانی باید تا زمان نگذشته و دیر نشده در کانال‌های اطلاعاتی و مشاورین خود تغییراتی انجام دهد، خاطر نشان کرد: رئیس‌جمهور به جای سخنرانی‌های یک طرفه در جمع دانشگاهیان، در جلسه پرسش و پاسخ با قشرهای گوناگون شرکت کند، شخصا در بین توده‌های مختلف مردم حاضر شود و در مواجه با مردم شاهد باشد که در بطن مردم جامعه چه می‌گذرد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme