خانه » از نگاه رسانه ها » سید محمدجواد ابطحی : اقدام آمریکا علیه سوریه یک صحنه‌سازی برای نجات تروریست‌های محاصره‌شده‌ای بود که آخرین نفس های خود را می کشیدند

سید محمدجواد ابطحی : اقدام آمریکا علیه سوریه یک صحنه‌سازی برای نجات تروریست‌های محاصره‌شده‌ای بود که آخرین نفس های خود را می کشیدند

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمدجواد ابطحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به سناریوی آمریکا و متحدانش علیه سوریه اظهار کرد: اقدام آمریکا علیه سوریه یک صحنه‌سازی برای نجات تروریست‌های محاصره‌شده‌ای بود که آخرین نفس‌های خود را می‌کشیدند.

وی با اشاره به سکوت مجامع بین‌المللی و بیهوده بودن نقش شورای امنیت سازمان ملل متحد افزود: شورای امنیت سازمان ملل متحد ابزاردست قدرت‌های تجاوزگر است و امروز این امر بیش از پیش برای عده‌ای در داخل کشورمان نیز روشن شده است.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: عده‌ای از دولت‌مردان و برخی از روشنفکران داخلی، آمریکا را از کشورهای اروپایی جدا می‌دانستند اما پس از سناریوی اخیر کشورهای آمریکا، فرانسه و انگلستان متوجه شدند که همه کشورهای اروپایی سر و ته یک کرباس هستند و در دشمنی با نظام جمهوری اسلامی تفاوتی با یکدیگر ندارند.

وی خاطرنشان کرد: این اتفاق برای چندمین بار به دولت‌مردان ما نشان داد که امید بستن به اروپا برای اجرای برجام بدون حضور آمریکا بیهوده است؛ مسؤولان فکر نکنند که آمریکا بد است و اروپا خوب است و بر همین اساس، شرف، استقلال و عزت مردم ایران را از بین ببرند.

ابطحی با اشاره به عقب‌نشینی مواضع آمریکا در قبال حمله موشکی به سوریه اذعان داشت: آمریکا بلافاصله پس از این اقدام وحشت‌زده شد و پایان حملات خود را اعلام کرد اما دوره بزن و در روها تمام شده است و باید در قبال این حملات به مجامع جهانی پاسخگو باشند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme