خانه » از نگاه رسانه ها » عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس: طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان، منطبق بر سیره اهل بیت(ع) است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس: طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان، منطبق بر سیره اهل بیت(ع) است

 ابطحی گفت: در مجلس شورای اسلامی طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان را که منطبق بر سیره اهل بیت(ع) است ارائه دادیم تا همان گونه که به اموال مسئولین قبل از انقلاب رسیدگی شد ، بعد از انقلاب هم اموال نامشروع به بیت المال برگردد.

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

به گزارش خبرگزاری «حوزه»  سید محمد جواد ابطحی، نماینده مردم شهرستان خمینی شهر، پیش از ظهر امروز در جمع نمازگزاران مسجد الزهراء(س) منظریه، در تبیین بیانات مولی الموحدین علی بن ابیطالب(ع) در خصوص سفارشات حکومت داری خطاب به مالک اشتر نخعی، اظهار کرد: حضرت فرمودند «ای مالک اگر خودت در بین مردم حضور پیدا نکنی اطرافیانت به گونه ای دیگری مسائل را به تو منتقل می کنند» .

نماینده مردم شهرستان خمینی شهر با تاکید بر این که مسئولان نباید از مردم فاصله بگیرند ادامه داد: مسئولان باید از نزدیک در بین مردم حضور یابند و  این مدت عدم حضور نباید طولانی باشد .

عضو کمیسون آموزش مجلس شورای اسلامی در ادامه سفارشات مولای متقیان در هشدار  به مالک گفت: «ای مالک  چه بسا نزدیکان و خویشان تو  دنبال زیاده خواهی هستند و همه چیز را برای خودشان می خواهند، خودشان را بر دیگران مقدم می دارند و متکبر و بلند پرواز اند، در معاملات هم انصاف ندارند .زیرا  توسط نزدیکی به مسئولین و حاکمان سهم خواهی می کنند و می گویند حق ما کو ؟ و حاکم را تحت فشار قرار می دهندامام  در ادامه می فرماید: ای مالک مواظب اطرافیانت باش. قولی، امتیازی ،قراردادی برای آنها مقرر نکن و با این کار ریشه بدبینی را بکن.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با تاسی از نصایح علی بن ابیطالب(ع) عنوان کرد: در مجلس شورای اسلامی طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان را ارائه دادیم تا همان گونه که به اموال مسئولین قبل از انقلاب در دادگاه انقلاب رسیدگی شد، بعد از انقلاب هم اموال نامشروع به بیت المال برگردد و در این میان برخی از عوامل ناآگاهانه یا از عمد چه جوسازی ها که نکردند و چه جنجال ها و تلاش هایی که برای مسکوت ماند آن نشد .

ابطحی از مسئولین شهر خواست حواس خود را جمع کنند که در حسینیه ایران(خمینی شهر)  اتفاقاتی از قبیل جمع کردن و کثرت مال و مانند اینها رخ ندهد و مسئولان امر؛ جلوی این ولنگاری ها را در شهرستان بگیرند .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme