خانه » اخبار مجلس » عضو فراکسیون ولایی مجلس در خصوص کم شدن تعداد جلسات فراکسیون ولایی بیان کرد: اینطور نیست که فراکسیون ولایی جلساتش کم شده باشد.

عضو فراکسیون ولایی مجلس در خصوص کم شدن تعداد جلسات فراکسیون ولایی بیان کرد: اینطور نیست که فراکسیون ولایی جلساتش کم شده باشد.

«سیدمحمدجواد ابطحی»، عضو فراکسیون ولایی مجلس، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی برنا در خصوص «جایگزین محمد دهقان» گفت: نظر ما بحث جایگزینی دهقان نبوده است. فراکسیون اداره می شود و تصمیمی برای اینکه کسی را تعیین کنیم، نداریم. حاج‌بابایی در جلسات حضور مستمر دارد و فراکسیون ولایی را اداره می‌کند. بار به دوش حاج‌بابایی افتاده اما فعالیت فراکسیون ولایی بعد از رفتن دهقان کمرنگ شد.

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

او در ادامه در خصوص «کم شدن تعداد جلسات فراکسیون ولایی» بیان کرد: اینطور نیست که فراکسیون ولایی جلساتش کم شده باشد. همین یک شنبه‌ای که گذشت با وزیر آموزش و پرورش جلسه‌ای داشتیم و کارمان را انجام می‌دهیم.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به تناسب مسائلی که در مجلس و جامعه وجود دارد تصمیم می‌گیریم، مثلا برخی جلسات‌مان در مورد اخبار و اطلاعات است اما خیلی‌ها متوجه آن نیستند. جلساتی که در کمیسیون تلفیق است اطلاع‌رسانی می شود و حتی کمیسیون مستقلین هم شرکت می‌کند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme