خانه » خبر » عضو کمیسیون آموزش مجلس: مردم علی‌رغم مشکلات برای حمایت از انقلاب آمدند

عضو کمیسیون آموزش مجلس: مردم علی‌رغم مشکلات برای حمایت از انقلاب آمدند

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمدجواد ابطحی در گفت‌وگو با صاحب نیوز بابیان اینکه باید از این حضور پرشکوه مردم تشکر کنیم، اظهار کرد: مردم علی‌رغم مشکلاتی که دشمنان خارجی و برخی از سو مدیریت‌ها ایجاد کرده‌اند زیر باران و برف در سراسر کشور ثابت کردند که پای آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده‌اند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: این شکوه تماشایی و ۲۲ بهمن تماشایی مقدمه‌ای برای ناامید کردن بیشتر دشمنان انقلاب است؛ زمانی که انقلاب اسلامی عمر کمی داشت نتوانستند مشکلی را برای نظام ایجاد کند و امروز که انقلاب ۴۰ ساله شده است و جوانان متعددی از لبنان، حماس و یمن همراه این انقلاب هستند نمی‌توانند ضربه‌ای به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی بزنند.

وی افزود: مسئولان بعد از گذشت ۴۰ سال و تجربه‌های متعدد باید دست از غرب بردارند و به آرمان‌های اول انقلاب برگردیم.

ابطحی تصریح کرد: خدا و ملت نمی‌پذیرند که بازهم به دشمنان اعتماد و باید با استفاده از ظرفیت‌های داخلی مشکلات کشور را رفع کنیم؛ ما تجربیات طولانی داشتیم و تاکنون متوجه شده‌ایم که تهدیدات خارجی هیچ‌گونه ثمری نخواهد داشت.

وی بابیان اینکه باید به احکام اسلام، قانون اساسی، فرمان‌ها امام راحل و رهبر معظم انقلاب عمل کنیم، خاطرنشان کرد: امروز مردم ایران اسلامی آمدند تا نکته را به مسئولان تأکید کنند؛ بچه‌های دهه ۵۰ امروز آمده بودند و شعارهای اول انقلاب را سر می‌دادند.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس بیان کرد: شاید در این ۴۰ سال افرادی به نام اسلام خلاف کردند و مردم می‌خواهند که عدالت حاکم شود؛ مردم از فقر گله ندارند بلکه مردم از تبعیض‌ها گله‌مند هستند.

وی اظهار کرد: مردم امروز نشان دادند که ملت ما ذلت نمی‌پذیرد و تسلیم قدرت‌های استکباری نخواهد شد؛ قدرت‌های استکباری در این ۴۰ سال متوجه شدند که نمی‌توانند با این ملت مبارزه کنند.

ابطحی تأکید کرد: باید اتحاد و انسجام را در کشور حفظ و بر محور ولایت‌فقیه حرکت کنیم؛ ملت بزرگ ایران در ۲۲ بهمن بار دیگر نشان داد که پای این انقلاب و نظام و رهبری و امام ایستاده است.

وی در پایان گفت: این مسئولان هستند که باید دست از اعتماد و امید داشتن به غرب بردارند و قبول کنند که اسلام می‌تواند ضامن رستگاری دنیا و آخرت مردم شود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme