خانه » خبر » عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در حال پیگیری هستیم تا اقساط اجاره به شرط تملیک و واگذاری اردوگاه شهید باهنر پرداخت شود تا این اردوگاه‌ از مجموعه آموزش و پرورش خارج نشود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در حال پیگیری هستیم تا اقساط اجاره به شرط تملیک و واگذاری اردوگاه شهید باهنر پرداخت شود تا این اردوگاه‌ از مجموعه آموزش و پرورش خارج نشود.

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: موضوع واگذاری یا فروش وثیقه اردوگاه‌ شهید باهنر در آموزش و پروش در حال حاضر کمیسیون آموزش مجلس در حال پیگیری است.

وی با بیان اینکه این موضوع با جدیت در حال بررسی است،‌ افزود: ما صحبت می‌کنیم تا قسط‌هایی را که به عنوان اجاره به شرط تملیک دادند و واگذار کردند پرداخت شود تا اردوگاه‌ شهید باهنر از مجموعه آموزش و پرورش خارج نشود.

چندی پیش حمیدرضا حاجی بابایی رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی از فروش اردوگاه شهید باهنر خبر داده بود که در سال ۹۵ آموزش‌ و پرورش نسبت به فروش اردوگاه شهید باهنر به یک سوم قیمت در قالب اجاره به شرط تملیک  اقدام کرده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme