خانه » از نگاه رسانه ها » مدیر درمان تامین اجتماعی اصفهان در تشریح جلسه با نماینده خمینی شهر گفت: ارتقاء کیفیت خدمات درمانی در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی هدف اصلی حوزه درمان است.

مدیر درمان تامین اجتماعی اصفهان در تشریح جلسه با نماینده خمینی شهر گفت: ارتقاء کیفیت خدمات درمانی در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی هدف اصلی حوزه درمان است.

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر علی اعتصام پور در دیدار با نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نام پلی کلینیک شهرستان خمینی شهر مزین به نام شادروان عبد الرحمان تاج الدین شده است و اعتقاد دازیم مرحوم دکتر سیدتقی نوربخش و تاج الدین شهیدان راه خدمت هستند.
وی ادامه داد: پلی کلینیک خمینی شهر تنها درمانگاه استان اصفهان است که فیزیو تراپی دارد و هدف ما ارتقاء کیفیت خدمات درمانی است.
دکتر اعتصام پور اظهار داشت: استان اصفهان اولین استان در سطح کشور است که اقدام به برپایی ستاد هدایت و توزیع بیمار  کرده است.
وی از پرداخت ١۴٠٠ میلیارد تومانی درمان غیر مستقیم به دانشگاه علوم پزشکی استان خبر داد و گفت: در بیمارستان دکتر غرضی بیش از ٩۵ درصد و در بیمارستان دکتر شریعتی بیش از ٩٢ درصد ضریب اشتغال تخت داشته ایم.
مدیر درمان تامین اجتماعی اصفهان با تاکید بر افزایش ساعت کار درمانگاه های سطح استان و ارتقاء کیفیت خدمات درمانی گفت: پذیرش بیماران ۶۵سال به بالا در مراکز درمانی بدون نوبت است و بیمه شدگان این شهرستان با مراجعه به درمانگاه می توانند خدمات کمیسیون پزشکی را دریافت نمایند و نیاز به حضور در مرکز کمیسیون های پزشکی در شهر اصفهان نیست.
وی در پایان به پوشش بیماران زخم بستر در این درمانگاه خبر داد و گفت: تلاش می کنیم با وگذاری بخش فیزیوتراپی و سونوگرافی این درمانگاه به بخش خصوصی خدمات بیشتری به بیمه شدگان ارائه دهیم.

ابطحی نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه این جلسه از آمادگی خیرین این شهرستان به اهداء بیمارستان ساعی خبر داد و گفت: در صورت موافقت و تحویل این بیمارستان می توانیم خدمات درمانی بسیار زیادی به مردم این شهرستان و غرب استان ارائه دهیم.

رئیس پلی کلینیک تامین اجتماعی خمینی شهر نیز در ادامه این جلسه گفت: هدف این پلی کلینیک رسیدگی به بیماری های مزمن است و روزانه حدود ٨ میلیون تومان برای دارو در این پلی کلینیک هزینه می شود.

دکتر حسینی نژاد با اشاره به اضافه شدن پزشک داخلی و عفونی در این پلی کلینیک اظهار داشت: ویزیت قلب در هفته سه روز انجام می شود و هر روز حدود ۴٠بیمار ویزیت و در صورت نیاز خدمات اکوکاردیو گرافی می شوند.

وی با اشاره به تراکم بیماران در بخش پزشکان متخصص و فیزیوتراپی درمانگاه که باعث نارضایتی برخی از بیمه شدگان شده است گفت: در سال گذشته بیش از ٣٠درصد از بیماران توسط سیستم ارجاع ویزیت شده اند که تلاش می کنیم این عدد را به ۶٠ درصد برسانیم.
رئیس پلی کلینیک تامین اجتماعی خمینی شهر از فعال شدن بخش هورمون آزمایشگاه خبر داد و گفت: بیش از ۶ هزار پرونده دیابتی در این مرکز تشکیل شده که به صورت ماهیانه ویزیت می شوند.
گلفروشان نماینده خانه کار گر شهرستان خمینی شهر نیز گفت: مشکلات فعلی این پلی کلینیک کمبود برخی از تجهیزات و دندانپزشک است.
وی با اشاره به ٢۵٠ هزار بیمه شده در این شهرستان گفت: عدم وجود پزشک متخصص در شیفت عصر باعث وجود مشکلاتی در این کلینیک شده است که درصدد رفع آن هستیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme