خانه » حوزه انتخابیه » پیگیری ها » مراجعات مردمی دفتر نماینده

مراجعات مردمی دفتر نماینده

۴۰ دیدگاه

 1. با عرض سلام و احترام
  قصد طرح درخواست جمعی از فارغ التحصیلان را در ارتباط با موضوعی مهم داشتم .
  لطفا شماره فکس دفتر را به این شماره بنده پیامک کنید.
  ۰۹۳۸۶۵*****
  با تشکر

 2. با سلام وادب خدمت نماینده محترم جناب ابطحی
  جلسه عزاداریتون بسیار باصفا و دلچسب بود
  انشالله مورد قبول قرار گیرد

 3. سلام و عرض ادب. ان شاء الله قرار بر این است که روز یکشنبه ۲۶ آذر ۹۶ با وزیر نفت آقای زنگنه درمورد ظلم های متعددی که در حق این دانشجویان شده بحث شود. بنده مدارکی از اینکه دوسال گذشته چه وقایعی در این دانشکده گذشته به دفتر ارسال میکنم. مدارک کاملا مستند و بر اساس قوانین و آیین نامه های شرکت نفت است. امیدوارم با مطالعه و بررسی کامل مدارک و بررسی مدارک وزیر بتوانید پیگیر احقاق حقوق ۱۰۰۰ نفر از دانشجویان بورسیه دانشگاه نفت که به زبان انگلیسی و با امکانات دولتی تحصیل کردند، باشید.

 4. با درود و سلام بر خاتم پیامبران
  اینجانب دکتر روح اله افشار متخصص داخلی شاغل در بیمارستان ۹ دی خمینی شهر حمایت خود را از پرسشگری اقای ابطحی در مورد مفاسد اقتصادی اقای فریدون اعلام میدارم.و مطمن هستم که شکایت دولت از شما خللی در اراده جنابعالی ایجاد نخواهد کرد. من الله توفیق

 5. باعرض سلام وخسته نباشید لطفا جهت برگزاری جلسات کرسی های آزاد اندیشی پیگیری وهمکاری کنین.

 6. حضور محترم نماینده خمینی‌شهر جناب آقای ابطحی
  با سلام
  همانگونه که مستحضر هستید قوت غالب در کشور ما گندم می باشد که سال هاست برای رسیدن به خودکفایی در تولید این محصول استراتژیک اقداماتی صورت گرفته است. صرف نظر از درست یا غلط بودن این اقدامات ، هیچ کدام از آن ها نتیجه قطعی نداشته و طرح رسیدن به خودکفایی در تولید گندم با شکست روبرو شده است.
  این مساله بهانه ای شد تا دولت یازدهم کشت گندم تراریخته (تغییر ژنتیکی داده شده) را در دستور کار خود قرار دهد.
  محصول تراریخته موجود زنده ای است با ویژگی های جدید که با اضافه کردن غیرطبیعی ژن هایی از موجودات زنده دیگر به آن ایجاد شده است مثلا ذرت تراریخته با جایگزین کردن ژن خاصی از یک نوع باکتری به ساختار ژنتیکی ذرت معمولی تولید شده است.
  رویکرد دولت در این زمینه، مخالفت جمعی از صاحبنظران و دانشمندان این حوضه را برانگیخت، اما متاسفانه مسئولین بدون در نظر گرفتن مخاطرات کشت تراریخته ها، جلوی منتقدان صف آرایی نمودند تا جایی که برخی دانشمندان مخالف رهاسازی بدون سنجش این محصولات را از مراکز مهم ژنتیکی کشور اخراج نمودند.
  شواهد نشان می دهد که جایگزینی دکتر عیسی کلانتری بر کرسی ریاست سازمان محیط زیست، بدنبال مخالفت خانم ابتکار با مساله کشت و توسعه تراریخته ها و گامی در جهت از پیش رو برداشتن مخالفان این امر بوده است(رجوع کنید به اظهارات خانم دکتر ابتکار در شهریور ماه ۹۴ )
  حتما در جریان هستید که حضرت آیت الله مکارم شیرازی نیز در شهریور ماه ۹۵ با اشاره به شرایط قابل تامل استفاده از تراریخته، با بیان اینکه ما خلقت خداوند را کامل می دانیم اصل را بر عدم دستکاری در خلقت دانست و افزود باید اجازه دهیم خلقت در همان مسیرش ادامه یابد.
  در واکنش به سخنان این مرجع عظام، نوبخت سخنگوی دولت با اعلام اینکه دولت یازدهم مدافع تولید محصولات تراریخته است گستاخانه گفت زمانی بود که برخی افراد به بلندگو به عنوان ابزار شیطان نگاه میکردند امروزه نیز برخی افراد به محصوات تراریخته به چنین دیدی نگاه می کنند!
  ماجرا به اینجا ختم نشد و با وجود مخالفت های فراوانی که وجود داشت امروز شاهد این مساله هستیم که دولت پا را از این نیز فراتر گذاشته و کشت و توسعه سایر محصوات تراریخته را در دستور کار وزارتخانه های مربوطه قرار داده است!
  متاسفانه اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ر تاریخ ۱۹ ی ماه سال جاری، مصوبه دولت درباره سیاست ها و راهبردهای اجرایی ایمنی زیستی را به وزارتخانه های بهداشت، جهاد کشاورزی، وزارت علوم و سازمان محیط ابلاغ کرد که یکی از بندهای آن تسهیل، تسریع و یکپارچه سازی فرآیند صدور مجوز تولید و راهسازی محصولات تغییر شکل یافته ژنتیکی است.
  افزایش ارزش افزوده اصلی ترین دلیل ارائه شده برای استقبال از کشت محصولات تراریخته عنوان شده است اما در مقابل برخی از دلایل مذمت استفاده از این محصولات بدین قرار است
  – ایرلند، آلمان ،روسیه و ۳۸ کشور دیگر یا کاشت و واردات محصولات تراریخته را ممنوع کردند و یا قوانین سختگیرانه ای در این مورد وضع کرده اند این محصوات تنها در ۵ کشور از کشورهای اروپایی اجازه کشت دارند و تعداد زیادی از کشورهای اروپایی حتی مصرف آن را در کشور خود ممنوع کرده اند
  جالب توجه است که کشور اسراییل به عنوان یکی از سرمایه داران شرکت مونسانتو ، خود کشت این محصولات را در کشورش حتی به صورت آزمایشی ممنوع کرده است
  مگرنه اینکه این ممنوعیت ها به خاطر عوارض خطرناک و غیر قابل جبران این محصوات بوده است؟ آیا این شکل جدیدی از بیوتروریسم نیست؟
  – کمیته مشترک سازمان جهانی بهداشت و فائو بر مبنای اظهار نظر انجمن ین المللی سرطان به این نتیجه رسیدند که علف کش غالب در محصوات تراریخته یعنی گلایفوسیت سرطان زاست بنابراین دور از واقعیت نیست که گفته شود سونامی سرطان در ایران بی ارتباط با افزایش استفاده از محصولات تراریخته وارداتی و فرآورده ها و روغن های حاصل از آن ها نیست حال باید پرسید آیا می توان با توجیه اقتصادی اندک محصولات سالم موجود سفره مسلمین را نیز از آن ها گرفت؟
  – گفته شده که این محصولات بدلیل ایجاد مخاطرات فراوان سلامت و زیست محیطی علاوه بر سرطان، عامل ایجاد بیماری های دیگری مثل آلزایمر، اوتیسم، افزایش سرطان های گوارشی و عملکرد منفی غدد بدن می شود برای مثال افزایش این بیماری ها در کشور آمریکا همگام با افزایش تولید محصولات تراریخته رشد معنی داری داشته است.
  – در صورت عملی شدن تصمیم دولت در این زمینه، بازگشت از آن تقریبا غیر ممکن است چراکه با استفاده سراسری از بذور تراریخته، بذور بومی که به شکل سنتی مورد استفاده قرار می گرفت به کلی مطرود و کنار گذاشته می شود و پس از مدتی هیچ بذر بومی برای استفاده باقی نخواهد ماند و از آنجا که این علم فعلا در انحصار شرکت های آمریکایی اسرائیلی و در پوشش یک شرکت چند ملیتی به نام مونسانتو می باشد زمینه وابستگی کامل به اجانب فرآه

  م میشود و جنابعالی حتما مستحضرید که این اقدام مخالف آیه نفی سبیل است
  – دستکاری ژنتیکی صورت گرفته در این محصولات ممکن است در دراز مدت باعث ایجاد عوارض ناخواسته ای گردد بنابراین این محصولات باید قبل از استفاده در یک بازه زمانی طولانی مدت روی حیوانات تست شود
  یکی از وقایع تلخ جهان این است که کشورهای استکباری، سایر کشورها را به عرصه ای برای آزمایش نتایج تحقیقات زیستی، علمی و تسلیحاتی خود تبدیل کرده اند که گاه پیامدهای جبران ناپذیری برای مردم و محیط زیست در پی داشته است.

  بهتر نیست قبل از ورود به این راه بدون بازگشت تجربه کشورهایی نظیر هند و پاکستان که از قربانیان اجرای این طرح بوده اند را بدقت بررسی نموده و موجی مردمی در مقابل اجرای این تصمیم خطرناک ایجاد شود تا از بوجود آمدن یک فاجعه غیر قابل جبران در مملکت اسلامی جلوگیری کرده و علاج واقعه را قبل از وقوع نمود؟

  بی شک یکایک ما در قبال این مساله در پیشگاه خداوند متعال مسئولیم.

  • سلام .من نیز با گفته های این شهروند عزیز موافقم و نارضایتی و مخالفت خود را به عنوان فردی از این ملت اعلام میکنم .اگر افرادی به عنوان مسئول انتخاب میشوند،به این معنا نیست که یک جانبه و منفعت طلبانه تصمیم بگیرند و جان و سلامتی مردم را فدای منافع شخصی و مادی خود کنند .اگر مردم فردی را به عنوان وزیر یا نماینده یا رئیس جمهور انتخاب میکنند بدین معناست که یک نماینده باید از هر جهت منافع مادی و معنوی مردم را در نظر بگیرد و آنچه به صلاح مردم است را به نمایندگی از مردم اجرا کند . لازم به ذکر است که هیچ کس بهتر از خود مردم نمیتواند صلاح آنها را تشخیص دهد،پس بهتر و بلکه واجب است که دولت هر آنچه را برای اجرا در نظر دارد ،ابتدا خواست و اندیشه ی مردم را در نظر بگیرد .مردم بهتر از هرکسی میدانند که سلامتی از رشد اقتصاد مهم تر است.رشد اقتصاد به چه قیمتی؟به قیمت مرگ و بیماری مردم؟به قیمت نابودی نرم و تدریجی مردم؟
   من نمیدانم که این مسئولین چه فکری میکنند؟ مگر زن و بچه و عزیزان خودشان در همین مملکت نفس نمیکشند و زندگی نمیکنند؟ در ثانی ، این مسئولین عزیز فکر میکنند عمر جاودان دارند ؟آنها در قبال تک تک این مردم مسئولند .از بچه ی شیر خواره گرفته تا پیر ۹۰ ساله .در قیامت در محضر عدل الهی چگونه میخواهند پاسخ گو باشند؟
   همچنین بترسند از روزی که تمام مردم از این خیانت آشکار آگاه شوند !
   آنگاه رسوایی در دنیا نیز ،بر عذاب اخرویشان افزوده میشود .
   خسرالدنیا و الاخرت
   از شما نماینده محترم شهر خمینی شهر خواستارم که تقاضا ی مارا مبنی بر ممنوعیت کشت تراریخته اعلام نمایید

   • باعرض سلام خدمت شهروندان گرامی

    محصولات تراریخته گسترش زیادی پیدا کرده وکنترل وممنوعیتش میشه گفت امکان پذیر نیست

    حالا هرقانونی ام ک تصویب بشه که البته بازم باید گفته بشه ک یک نماینده فقط یک رای داره درمجلس وبرای ارایه ی لایحه نیازمند حضور چندین نماینده میباشه ک متاسفانه میشه گفت کل نمایندگانی ک واقعا دلسوز مردم هستند شاید به عدد ۵یا۱۰ نرسه ک البته جای تامل داره ولی به هرحال ……..

    باز هم باقانون نمیشه این مسئله را حل کرد

    خودمردم باید از خریدن محصولات تراریخته خودداری کنند ک البته آمار بالایی در سبد کالایی مردم داره

 7. سلام من یه جوان ۲۲ ساله هستم.میخواستم بدونم امکان دیدار با آقای ابطحی را دارم یا خیر؟

 8. سلام وخسته نباشید خدمت نماینده محترم شهرستان لطفادر موردبانک صادارت جوی آباد یک پیگیری اساسی انجام شود که این بانک دوباره بازگشایی شود.خیلی از بانک های استان و کشور اینچنین مشکلی براشون پیش آمد ولی همه دوباره باز سازی شدند.ماکه با دوتا ترقه ارزاوباش نباید صورت مسئله را پاک کنیم به امید پیگیری مجدانه جناب دکتر ابطحی

 9. به نام خداوند بخشنده مهربان
  با عرض سلام و خسته نباشید

  خدمت نماینده محترم مجلس

  نظر به اینکه جناب دکتر حسن روحانی با توجه به وعده های انتخاباتی خود ، نه تنها ظرف دوره ۴ ساله ی قبل، بلکه پس از انتخابات نیز تا کنون نتوانسته اند به وعده های انتخاباتی خود ، از جمله مهمترین آن ها فقر زدایی، فراهم آوردن زمینه های اشتغال، کمک به رفاه عمومی مردم، حذف تحریم ها با عقد قرارداد برجام، عدم توانایی در انتخاب مسئولین از بین مردم، بدون توجه به روابط خانوادگی و ژن برتر، ناتوانی در برخورد با دزدان و اختلاس گران و نجومی بگیران از جمله برادر خود و برادر معاون اول خود، بی کفایتی در شفاف سازی بی غرضانه خود در تقسیم بودجه سال ۱۳۹۷ و عدم رعایت اخلاق اسلامی با رویکرد غیر انقلابی در سخنرانی های اخیر خو د نسبت به انحرافات دینی عمل نمایند؛ از جنابعالی به عنوان نماینده و صدای مردم این شهرستان، خواهشمند است که جهت فراهم آوردن بستری جهت استیضاح ریاست جمهور و وزرای مرتبط با ایشان اقدامات لازم را مبذول فرمایید.
  با کمال تشکر

 10. با سلام و احترام دکتر جان به مقدسات قسمتون میدم اونم نه خودم از طرف دانش آموزای این مملکت که دوباره در سهمیه های کنکور اونم دو ماه به کنکور دست کاری نکنید. جانبازا تاج سر ما هستن ولی رویه قبلی بسیار عادلانه بود که جانبازان بالای بیست و پنج درصد به بالا از سهمیه استفاده کنن و الباقی آن به سهمیه آزاد برگرده تا دانش آموزان عادی استفاده کنن. از همه مهمتر این که امسال نظام آموزشی عوض میشه و کل کتابا تغییر می کنه و این یعنی ما فقط یکبار حق کنکور داریم! شما را به خدا در کمیسیون هر طرحی دارید برای سال بعد انجام دهید چون اگه اامسال اشتباهی رخ بده ما بدبخت شدیم ممنون

  • سلام همشهری گرامی

   همین طور ک همیشه گفته میشه و باید گفت هر نماینده حق یک رای داره

   البته باید شماهم پیگیر باشین دراین مورد به تک تک افرادی ک در کمسیون آموزش وپرورش هستند انتقادتون را برسونین

 11. جناب آقای ابطهی عزیز لطفا صدای ما دانش آمزان را بشنوید و مانع از تغییرات دوباره قوانین کنکور در امسال شوید. امسال تمام کتب منای کنکور تغییر می کند.شما را به خدا مانع از تغییرات دوباره در سهمیه ها یا هر قانون دیگری شوید

 12. سلام اقای نماینده اینکه مسولین برداشتند فشار اب رو کم کردن و همه رفتن پمپ بستن ایا دردی از کن ابی درمان میکنه شما که خودت حتمی پمپ داری ندیدی که اب با پمپ فشارش چند برابر میشه. فکر کردید فقط خودتون پول دارید پمپ ببندید ۹۰ درصد خونه ها پمپ بستند اون ده درصد بدبخت بیچاره هم که ندارن که زیاد فرقی نداره اگه اب نیست چرا ذوب اهن و فولاد که دارن هزار برابر مصرف خانگی مصرف میکنند رو تعطیل نمیکنید یادتون نره شما نماینده مردم هستید و باید به داد ما برسید خدا رو خوش میاد ما اب خوردن وغسل نداشته باشیم اون وقت شما حتی دم نزنید

  • سلام ممنون از اظهار نظر شما . ایشان پمپ ندارند و مانند شما با قطعی اب مواجه می شوند در باره هشدارهای اب هم اخبار و همچنین صوتهای ایشان در رابطه با مسایل شهرستان را استماع بفرمایید

 13. با سلام و خسته نباشید خدمت نماینده‌ی شجاع و انقلابی
  متاسفانه یکی از مشکلات شهر مدیران غیر بومی است که با فرهنگ اصیل شهر آشنا نیستند به عنوان نمونه در مرکز پلی کلینیک تامین اجتماعی خمینی شهر رییس و اکثر پزشکان غیر بومی هستند. خمینی شهر حتی یک پزشک خوب هم نداره که رییس این مرکز بشه!!!!

 14. سلام جناب اقای ابطحی طاعتتان قبول
  بنده ازطرف جمعیکثیری از قشر ارزشی مذهبی شهرستان عاجانه از جنابعالی تقاضا دارم ک اجازه ندهید معاهده fatf ب تصویب مجلس برسد.شما را بخدا نگذارید برجام دیگری اتفاق بیفتد.شمارا بخدا اجازه ندهید سیاسی کاریهای بچگانه دولت کشور را ب باد فنا دهد.

 15. سلام و عرض خسته نباشید،اقای ابطحی توجه شما را به عنوان خبری امروز،#روی تلخ سکه های پیش فروش شده #جلب میکنم،این طرح ناعادلانه که با پیگیری شما قرار است روز یکشنبه در مجلس مطرح شود چیزی جز عدم اطمینان همیشگی مردم به سیستم بانکی کشور در بر نخواهد داشت.مسوولان زمان اجرایی طرح پیش فروش کجا بودند، که حالا بعد از گران شدن سکه بیدار شدند،شما بهتر است انتقادات خود را متوجه دولت محترم متمرکز کنید تا مردم بیچاره که از روی ناچاری برای حفظ ارزش پولشان در این طرح بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران شرکت کرده‌اند.راضیم به رضای خدا

 16. با عرض سلام وخسته نباشید خدمت نماینده دلسوز مردم خمینی شهر
  آقای ابطحی در طرح جدیدی که مربوط به عدم واگذاری سکه های پیش خرید شده است خواهشمندم فکری برای ما که داریم مهریه میدیم ودر این طرح ثبت نام کردیم هم بکنید.اگر میخواهید سقفی بگذارید لا اقل برای افرادی مثل من طبق حکم دادگاه سکه هایمان را تحویل بدهید خیلی ممنون

 17. رونوشت به جناب ابطحی که انشاءالله اقدامات لازم را انجام دهند
  اقا مهدی نامی با سایت تبیان وعده ای طلبه ی جوان در شهرهای قم و بوشهر و مشهد شهربازی معارفی را راه اندازی کرده اند که مورد استقبال چندصدهزارنفری قرار گرفته .
  هدفشان ترویج معارف و فرهنگ و سبک زندگی اسلامی بین کودکان و نوجوانان و خانواده ها و شناساندن زیبایی های دین و زشتی های فرهنگ سکولار است و در واقع در مقابل والت دیسنی امریکایی که با بهانه ی بازی و سرگرمی سبک زندگی امریکایی و سکولاریسم را در دنیا رواج می دهند قدعلم کرده ان این افراد را مقام معظم رهبری ملاقات و مورد نوازش قرار داده است شبکه ۳ هم مستندی را از کار و تلاششان چند روز پیش پخش کرد . در اینترنت هم اطلاعاتی از حرکت این جوانها ثبت شده
  می شود آنها را یاری رساند و ایده یشان را بال و پر داد و کل کشور و حتی جهان اسلام و استضعاف را در مقابل سلطه ی فرهنگی سکولار بیدار و هوشیار کرد برمبنای آیه ۶۴ آل عمران که دعوت به همکاری حول مشترکات می کند به لحاظ عقلی و منطق ومی توان مشترکات فراوان همنوعان را در جهان مبنای طراحی بازی ها و سرگرمی ها قرار داد و الگو و سبک زندگی معقول و مورد پسند عقل و شرع را در جهان جا انداخت و از کودکان و نوجوانان شروع خواهد شد .
  امریکایی ها با هالیوود و والت دیسنی تلاش می کنند از هر فرد در جهان یک امریکایی بالقوه بسازند تا دنیا را به سادگی زیر فرهنگ امریکایی تحلیل ببرند و ملت ها را در مقابل جریانهای مقاومت قرار دهند.
  ترویج ایده ی شهربازی معارفی راه را بر دشمن می بندد هم اشتغال سازی برای جوانها است و هم جهاد فکری و فرهنگی در مقابل ایادی شیطان اگر می توانید خودتان و دیگران را به این عرصه بکشید .تا جایی که امکان دارد به افراد موثر نظام در فضای مجازی یا تلفنی اطلاع رسانی می کنم .
  به نظر من باید کمپینی گسترده از پیروان انقلاب اسلامی پدید آید و کمک خیرین و واقفین و احزاب و گروهها و نهادها را به میدان آورد و قدمهای بعدی این جوانها را با همکاری کیفی و کمی بسیار محکمتر علیه سبک زندگی امریکایی برداشت .
  این یک جنگ بزرگ اعتقادی و عقیدتی است و شهربازی معارفی در مقابل والت دیسنی امریکایی و صهیونیستی در دنیای استضعاف و احرار عالم مخاطبان فراوانی دارد که باید حول محور این حرکت مجتمع شوند مشکل ما تکروی است باید همدیگر را حول یک محور دریابیم و ایده ی متفقمان را با همدیگر پیش ببریم تا جایی که برایتان امکان دارد خبر رسانی کنید یا ایمیل و وبلاگهایی را که از افراد مخلص و معتبر سراغ دارید به بنده بدهید و اگر طرح و پیشنهادی هم دارید به من بدهید تا اگر توانستم انجام دهم منتظر پاسختان هستم یا علی

 18. جناب آقای ابطحی با سلام
  لطفا پیگیری نمایید استخدامهای صورت گرفته در صندوق کار آفرینی امید که سال گذشته آزمون آن برگزار شد بر چه پایه و اساسی صورت گرفته آیا درسته استخدامها ربطی به آزمون نداشته و افرادی استخدام شده اند که خود یا اعضای خانوادیشان جز حزب اعتدال و توسعه می باشند .
  خدا وکیلی پیگیری کنید مثل بعضی از نماینده ها با ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون اعتبار خریده نشوید .
  ضمنا اسم و ایمیل نادرست است
  توی همین سایت جوابما بدین

 19. باسلام.جناب اقای ابطحی لطفادر مورد تبدیل وضعیت نیروهای خدمتگزار که به صورت قراردادی در اموزش و پرورش مشغول به کار هستند و بعضا دارای مدرک کارشناسی میباشند پیگیری لازم را انجام دهید.با تشکر

 20. با سلام به اطلاعاتان می رسانم که موضوع تبدیل یارانه نقدی به کالا امریست کاملاً اشتباه چرا که شما به خوبی می دانید که در پروژه انصراف داوطلبانه مردم از دریافت یارانه نقدی فقط حدود ۲۰۰۰۰۰۰ نفر از ۸۰۰۰۰۰۰ یارانه بگیر از دریافت یارانه نقدی انصراف دادند و اغلب به یارانه نقدی نیازمندند نه به کالا. پس بسیار به جاست که سامانه ای راه اندازی کنید که فقط افرادی که مایلند به جای یارانه نقدی ، کالا دریافت کند در این سامانه ثبت نام نمایند.

 21. با سلام و عرض ادب خدمت آقای ابطحی
  بنده درخواست دارم پیگیر حقوق معلمان خرید خدمت (بسته حمایتی) باشید و طرحی ارائه نمایید که حقوق این عزیزان هم منظم پرداخت شود و تاخیر چندساله نداشته باشد
  با تشکر

  • سلام ممنون از اظهار نظر شما
   با همین عنوان در سایت جستجو کنید در این زمینه پیگیری انجام شد لاکن چشم باز هم به ایشان منعکس می شود

 22. سلام
  ما یک عده ج‌وان دانشجو هستیم که میخواهیم در مواردی با حاج اقا مشورت کنیم دسترسی به فاکس نداریم میخواستیم بدانیم حاج اقای ابطحی ادرس ایمیلی دارند که بتوانیم به ایشان ایمیل بزنیم؟

 23. بسمعه تعالی
  وَ اعْلَمُوا إنَّ حَوائِجَ النّاسِ إلَیْکُمْ مِنْ نِعَمِ الله عَلَیْکُمْ، فَلا تَمیلُوا النِّعَمَ فَتَحَوَّلَ نَقِماً.
  توجّه داشته باشید که احتیاج و مراجعه مردم به شما از نعمت های الهی است، پس نسبت به نعمت ها روی، بر نگردانید وگرنه به نقمت و بلا گرفتار خواهد شد. ( امام حسین علیه السلام)

  از: اهالی محله قلعه فروشان
  به : نماینده محترم مردم شریف خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی ، جناب آقای سید محمد جواد ابطحی
  موضوع : درخواست لوله کشی فاضلاب

  با سلام و احترام
  بدینوسیله به استحضار می رساند اینجانب محمد رضا نکوئی زاده به نمایندگی از ساکنان محله قلعه فروشان بعلت عدم وجود شبکه فاضلاب در این محله و ناچارا با ایجاد چاه های جذبی با مشکلات عدیده ای رو به رو هستیم . همانطور که می دانید با نبودن شبکه فاضلاب سراسری مضرات وارد بر محیط زیست محله مانند شیوع عوامل بیماری زا و مهم تر از آن آلودگی منابع زیرزمینی آب محله با توجه به وجود چاه ها جهت تامین آب کشاورزی ، روز به روز افزایش می یابد. حال با وجود شبکه فاضلاب در مجاورت محله قلعه فروشان یعنی از شمال و غرب به خیابان امیر کبیر از جنوب به خیابان آتشگاه و ازشرق به محله جروکان و باغ فردوس فولاد مبارکه ، از حضرتعالی تقاضا داریم درخصوص اشتراک و لوله کشی فاضلاب محله قلعه فروشان دستورات لازم را مبذول فرمایید .پیشاپیش از حسن نظر جنابعالی کمال تشکر را داریم.
  آدرس دقیق محل : خمینی شهر، خیابان مهر بین ، کوچه گلخانه ، محله قلعه فروشان – ( یاخیابان آتشگاه ، کوچه چهارده معصوم، محله قلعه فروشان )
  با تشکر و سپاس

 24. با سلام . چگونه میتوانیم با ایشان به صورت حضوری صحبت کنیم ؟
  آدرس دفتر ایشان کجاست ؟

 25. بخشنامه “اعمال فقط یک مدرک تحصیلی بالاتر پس از استخدام” باید اصلاح شود
  سرویس فرهنگی
  عضو کمیسیون آموزش مجلس اعتقاد دارد به روز کردن دانش هر مجموعه‌ای جزو اساسی‌ترین پایه‌های آن مجموعه است؛ بنابراین بخشنامه اعمال فقط یک مدرک تحصیلی بالاتر پس از استخدام باید اصلاح شود.
  دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۶
  محمد بیرانوندی
  محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به لزوم تغییرات در قانون خدمات کشوری درخصوص اعمال مدرک تحصیلی کارکنان به سازمان‌های دولتی تنها یکبار بعد از استخدام گفت: به روز کردن دانش هر مجموعه‌ای جزو اساسی‌ترین پایه‌های آن مجموعه است.

  نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این وضعیت در دو قالب در کشور وجود داشت؛ مورد اول آموزش‌های ضمن خدمت بود که توسط ادارات و سازمان‌های دولتی برای بالا بردن دانش کارکنان تدارک دیده می‌شد و مورد دیگر نیز تحصیل در دانشگاه‌ها و ارائه مدرک توسط کارکنان به سازمان‌ها بوده است.

  وی با اشاره به اینکه در قانون برنامه پنجساله چهارم توسعه هر یک کارکنانی که مدرک تحصیلی در هر مقطعی کسب می‌کرد، می‌توانست آن را به سازمان‌ها و ادارات مربوطه ارائه کند، افزود: اما مدیران دولتی توجیهی در این خصوص ارائه کردند مبنی بر اینکه مدرک تحصیلی نقطه آغازین ملاک است؛ بدین معنا که برای ورود یک فرد به شغل مورد نیاز دستگاه دولتی مدرک دیپلم نیاز است و بالاتر از آن مورد نیاز سازمان نیست؛ بنابراین لزومی برای ارتقای مدرک توسط فرد وجود ندارد.

  این نماینده مجلس تأکید کرد: اعضای کمیسیون آموزش و نمایندگان ملت اعتقاد داشتند کارکنانی که زحمت کشیده و مدرک تحصیلی دریافت کردند، حتما توسط سازمان‌ها و ادارات لحاظ شود؛ زیرا حرف ملت نیز بر همین اساس است.

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه نباید برای کسب علم و دانش حد و مرز قرار داد، خاطرنشان کرد: اگر کارکنانی برای بالا بردن مدارک تحصیلی خود تلاش کرده و درس می‌خوانند، سازمان‌های دولتی تلاش‌های آنها را بی پاسخ نگذارد. دولت نیز می‌تواند با آموزش های ضمن خدمت خلاءهای آموزشی را جبران کند و اگر کسی در این آموزش‌ها بتواند نمرات بالا کسب کند، در وضعیت استخدامی آن لحاظ شود./

 26. سلام واحترام
  خواستم از محضرتان تقاضایی داشته باشم و امیدوارم در صورت صلاحدید أجابت فرمایید.
  بابت امر پژوهشی نیاز به محتویات پایان نامه اقای ابطحی داشتم.
  البته هم دانشگاه ازاد خوراسگان و هم گنجینه نور قم فقط بخشی از آن را دارند و صرفا امکان مطالعه حضوری هست و اعلام کردن فقط خود مولف میتونه در اختیار کسی قرار بده
  متاسفانه من از بندر انزلی این نیاز رو پیدا کردم و برایم در کوتاه مدت عزیمت به اصفهان و قم سخت خواهد بود
  خواستم خواهش کنم اگر امکان پذیر است نسخه PDF آن را ارسال بفرمایید که بی نهایت ممنون خواهم شد.
  ضمنا بسیار جستجو نمودم اما عنوان “معاملات صوری” مشابهی یافت ننمودم والا هرگز مزاحم نمیشدم.
  اگر لازم است بفرمایید اتا اینجانب بواسطه قای خسته بند نماینده محترم انزلی و همکار جناب ابطحی، بنده را تعرفه نمایند.
  با تجدید احترام
  انصاری فر

 27. سلام
  عرض شادباش بمناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب
  آقای عادل آذر گفتند ۹۸ درصد مدیران دولتی پاک دست هستند.لطفا پرونده ۶۹۵-۹۱ در دیوان محاسبات را که سال ۹۱ مفتوح و سال ۹۳ حکم قطعی آن با هزار لابی و … با حداقل محکومیت بشماره ۹۶۸/۲۹ مورخ ۹۳/۱۰/۱۶ صادر شد الان در چه وضعیتی است؟ از آقای زنگنه سوال کنید مدیرعامل متخلف شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی بعد از اثبات تخلف چه پستهای بالاتری گرفت؟ بعد از بازنشستگی چه پستی گرفت ؟
  لطفا شماره تماس مستقیم اعلام کنید

 28. محمد امین غضنفری

  عرض سلام وخسته نباشید خدمت اقای ابطحی نماینده ی محترم مردم .

  عاجزانه درخواست میکنم که در راستای تمدید مجدد قانون خرید جریمه ی سربازی مشمولان غایب درسال ۱۳۹۸ در مجلس نمایندگان اصرار و مداومت بفرمایید .
  باتشکر فراوان از زحمات شما

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme