خانه » حوزه انتخابیه » پیگیری ها » مراجعات مردمی دفتر نماینده

مراجعات مردمی دفتر نماینده

۱۰ دیدگاه

 1. با عرض سلام و احترام
  قصد طرح درخواست جمعی از فارغ التحصیلان را در ارتباط با موضوعی مهم داشتم .
  لطفا شماره فکس دفتر را به این شماره بنده پیامک کنید.
  ۰۹۳۸۶۵*****
  با تشکر

 2. با سلام وادب خدمت نماینده محترم جناب ابطحی
  جلسه عزاداریتون بسیار باصفا و دلچسب بود
  انشالله مورد قبول قرار گیرد

 3. سلام و عرض ادب. ان شاء الله قرار بر این است که روز یکشنبه ۲۶ آذر ۹۶ با وزیر نفت آقای زنگنه درمورد ظلم های متعددی که در حق این دانشجویان شده بحث شود. بنده مدارکی از اینکه دوسال گذشته چه وقایعی در این دانشکده گذشته به دفتر ارسال میکنم. مدارک کاملا مستند و بر اساس قوانین و آیین نامه های شرکت نفت است. امیدوارم با مطالعه و بررسی کامل مدارک و بررسی مدارک وزیر بتوانید پیگیر احقاق حقوق ۱۰۰۰ نفر از دانشجویان بورسیه دانشگاه نفت که به زبان انگلیسی و با امکانات دولتی تحصیل کردند، باشید.

 4. با درود و سلام بر خاتم پیامبران
  اینجانب دکتر روح اله افشار متخصص داخلی شاغل در بیمارستان ۹ دی خمینی شهر حمایت خود را از پرسشگری اقای ابطحی در مورد مفاسد اقتصادی اقای فریدون اعلام میدارم.و مطمن هستم که شکایت دولت از شما خللی در اراده جنابعالی ایجاد نخواهد کرد. من الله توفیق

 5. باعرض سلام وخسته نباشید لطفا جهت برگزاری جلسات کرسی های آزاد اندیشی پیگیری وهمکاری کنین.

 6. حضور محترم نماینده خمینی‌شهر جناب آقای ابطحی
  با سلام
  همانگونه که مستحضر هستید قوت غالب در کشور ما گندم می باشد که سال هاست برای رسیدن به خودکفایی در تولید این محصول استراتژیک اقداماتی صورت گرفته است. صرف نظر از درست یا غلط بودن این اقدامات ، هیچ کدام از آن ها نتیجه قطعی نداشته و طرح رسیدن به خودکفایی در تولید گندم با شکست روبرو شده است.
  این مساله بهانه ای شد تا دولت یازدهم کشت گندم تراریخته (تغییر ژنتیکی داده شده) را در دستور کار خود قرار دهد.
  محصول تراریخته موجود زنده ای است با ویژگی های جدید که با اضافه کردن غیرطبیعی ژن هایی از موجودات زنده دیگر به آن ایجاد شده است مثلا ذرت تراریخته با جایگزین کردن ژن خاصی از یک نوع باکتری به ساختار ژنتیکی ذرت معمولی تولید شده است.
  رویکرد دولت در این زمینه، مخالفت جمعی از صاحبنظران و دانشمندان این حوضه را برانگیخت، اما متاسفانه مسئولین بدون در نظر گرفتن مخاطرات کشت تراریخته ها، جلوی منتقدان صف آرایی نمودند تا جایی که برخی دانشمندان مخالف رهاسازی بدون سنجش این محصولات را از مراکز مهم ژنتیکی کشور اخراج نمودند.
  شواهد نشان می دهد که جایگزینی دکتر عیسی کلانتری بر کرسی ریاست سازمان محیط زیست، بدنبال مخالفت خانم ابتکار با مساله کشت و توسعه تراریخته ها و گامی در جهت از پیش رو برداشتن مخالفان این امر بوده است(رجوع کنید به اظهارات خانم دکتر ابتکار در شهریور ماه ۹۴ )
  حتما در جریان هستید که حضرت آیت الله مکارم شیرازی نیز در شهریور ماه ۹۵ با اشاره به شرایط قابل تامل استفاده از تراریخته، با بیان اینکه ما خلقت خداوند را کامل می دانیم اصل را بر عدم دستکاری در خلقت دانست و افزود باید اجازه دهیم خلقت در همان مسیرش ادامه یابد.
  در واکنش به سخنان این مرجع عظام، نوبخت سخنگوی دولت با اعلام اینکه دولت یازدهم مدافع تولید محصولات تراریخته است گستاخانه گفت زمانی بود که برخی افراد به بلندگو به عنوان ابزار شیطان نگاه میکردند امروزه نیز برخی افراد به محصوات تراریخته به چنین دیدی نگاه می کنند!
  ماجرا به اینجا ختم نشد و با وجود مخالفت های فراوانی که وجود داشت امروز شاهد این مساله هستیم که دولت پا را از این نیز فراتر گذاشته و کشت و توسعه سایر محصوات تراریخته را در دستور کار وزارتخانه های مربوطه قرار داده است!
  متاسفانه اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ر تاریخ ۱۹ ی ماه سال جاری، مصوبه دولت درباره سیاست ها و راهبردهای اجرایی ایمنی زیستی را به وزارتخانه های بهداشت، جهاد کشاورزی، وزارت علوم و سازمان محیط ابلاغ کرد که یکی از بندهای آن تسهیل، تسریع و یکپارچه سازی فرآیند صدور مجوز تولید و راهسازی محصولات تغییر شکل یافته ژنتیکی است.
  افزایش ارزش افزوده اصلی ترین دلیل ارائه شده برای استقبال از کشت محصولات تراریخته عنوان شده است اما در مقابل برخی از دلایل مذمت استفاده از این محصولات بدین قرار است
  – ایرلند، آلمان ،روسیه و ۳۸ کشور دیگر یا کاشت و واردات محصولات تراریخته را ممنوع کردند و یا قوانین سختگیرانه ای در این مورد وضع کرده اند این محصوات تنها در ۵ کشور از کشورهای اروپایی اجازه کشت دارند و تعداد زیادی از کشورهای اروپایی حتی مصرف آن را در کشور خود ممنوع کرده اند
  جالب توجه است که کشور اسراییل به عنوان یکی از سرمایه داران شرکت مونسانتو ، خود کشت این محصولات را در کشورش حتی به صورت آزمایشی ممنوع کرده است
  مگرنه اینکه این ممنوعیت ها به خاطر عوارض خطرناک و غیر قابل جبران این محصوات بوده است؟ آیا این شکل جدیدی از بیوتروریسم نیست؟
  – کمیته مشترک سازمان جهانی بهداشت و فائو بر مبنای اظهار نظر انجمن ین المللی سرطان به این نتیجه رسیدند که علف کش غالب در محصوات تراریخته یعنی گلایفوسیت سرطان زاست بنابراین دور از واقعیت نیست که گفته شود سونامی سرطان در ایران بی ارتباط با افزایش استفاده از محصولات تراریخته وارداتی و فرآورده ها و روغن های حاصل از آن ها نیست حال باید پرسید آیا می توان با توجیه اقتصادی اندک محصولات سالم موجود سفره مسلمین را نیز از آن ها گرفت؟
  – گفته شده که این محصولات بدلیل ایجاد مخاطرات فراوان سلامت و زیست محیطی علاوه بر سرطان، عامل ایجاد بیماری های دیگری مثل آلزایمر، اوتیسم، افزایش سرطان های گوارشی و عملکرد منفی غدد بدن می شود برای مثال افزایش این بیماری ها در کشور آمریکا همگام با افزایش تولید محصولات تراریخته رشد معنی داری داشته است.
  – در صورت عملی شدن تصمیم دولت در این زمینه، بازگشت از آن تقریبا غیر ممکن است چراکه با استفاده سراسری از بذور تراریخته، بذور بومی که به شکل سنتی مورد استفاده قرار می گرفت به کلی مطرود و کنار گذاشته می شود و پس از مدتی هیچ بذر بومی برای استفاده باقی نخواهد ماند و از آنجا که این علم فعلا در انحصار شرکت های آمریکایی اسرائیلی و در پوشش یک شرکت چند ملیتی به نام مونسانتو می باشد زمینه وابستگی کامل به اجانب فرآه

  م میشود و جنابعالی حتما مستحضرید که این اقدام مخالف آیه نفی سبیل است
  – دستکاری ژنتیکی صورت گرفته در این محصولات ممکن است در دراز مدت باعث ایجاد عوارض ناخواسته ای گردد بنابراین این محصولات باید قبل از استفاده در یک بازه زمانی طولانی مدت روی حیوانات تست شود
  یکی از وقایع تلخ جهان این است که کشورهای استکباری، سایر کشورها را به عرصه ای برای آزمایش نتایج تحقیقات زیستی، علمی و تسلیحاتی خود تبدیل کرده اند که گاه پیامدهای جبران ناپذیری برای مردم و محیط زیست در پی داشته است.

  بهتر نیست قبل از ورود به این راه بدون بازگشت تجربه کشورهایی نظیر هند و پاکستان که از قربانیان اجرای این طرح بوده اند را بدقت بررسی نموده و موجی مردمی در مقابل اجرای این تصمیم خطرناک ایجاد شود تا از بوجود آمدن یک فاجعه غیر قابل جبران در مملکت اسلامی جلوگیری کرده و علاج واقعه را قبل از وقوع نمود؟

  بی شک یکایک ما در قبال این مساله در پیشگاه خداوند متعال مسئولیم.

 7. سلام من یه جوان ۲۲ ساله هستم.میخواستم بدونم امکان دیدار با آقای ابطحی را دارم یا خیر؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme