خانه » از نگاه رسانه ها » مهدی جمالی نژاد در نشست با مسئولان شهرستان خمینی شهر، تخصیص قیر به شهرداریها و روکش آسفالت معابر را از اولویت های این نشست دانست

مهدی جمالی نژاد در نشست با مسئولان شهرستان خمینی شهر، تخصیص قیر به شهرداریها و روکش آسفالت معابر را از اولویت های این نشست دانست

مهدی جمالی نژاد در نشست با مسئولان شهرستان خمینی شهر، تخصیص قیر به شهرداریها و  روکش آسفالت معابر را از اولویت های این نشست دانست و افزود: علاوه بر تخصیص قیر از محل سهمیه ویژه برای شهرهای زیر ۵۰ هزار نفر، سهمیه مازاد برای شهر خمینی شهر اختصاص یافت.

سیدجواد ابطحی، نماینده خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی هم در این نشست، تجهیز روستاها به آتش نشانی و اجرای شبکه فاضلاب با استفاده از تصفیه خانه های محلی و تامین قیر مورد نیاز را از نیازهای دو روستای قلعه امیریه و تیرانچی دانست.

محمود مسلم زاده، فرماندار خمینی شهر هم فرسودگی ناوگان حمل و نقل و اتوبوسرانی، احیای ۶۶۰ هکتار بافت فرسوده و حاشیه نشینی را از مشکلات این شهرستان برشمرد.

همچنین، در سفر معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور از هشت دستگاه اتوبوس بازسازی شده ناوگان اتوبوس رانی با هشت میلیارد ریال هزینه رونمایی شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme