خانه » اخبار مجلس » نتیجه پرونده حسین فریدون چند روز آینده در مجلس قرائت می شود

نتیجه پرونده حسین فریدون چند روز آینده در مجلس قرائت می شود

در حالیکه اخیرا ابطحی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از محرز شدن تخلفات حسین فریدون برادر رئیس جمهور خبر داده بود، رئیس این کمیسیون نیز از تکمیل شدن این پرونده و قرائت آن در چند روز آینده در مجلس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری “بااقتصاد”، محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به آخرین وضعیت بررسی پرونده تحصیلی حسین فریدون برادر رئیس‌جمهور در این کمیسیون، گفت: جمع‌بندی نهایی کمیته سه‌ نفره‌ای که در این زمینه تشکیل شده بود در اختیار کمیسیون قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه گزارش نهایی درباره پرونده تحصیلی حسین فریدون هنوز در کمیسیون نهایی نشده است، ادامه داد: در روزهای آینده این گزارش در کمیسیون بررسی و جمع‌بندی نهایی از آن انجام می‌شود.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پاسخ به این سوال که این این پرونده چه زمانی نهایی و در کمیسیون قرائت می‌شود، اظهار داشت: در روزهای آینده پرونده تحصیلی برادر رئیس جمهور تکمیل و در کمیسیون قرائت می‌شود.

اخیراً  سید جواد ابطحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از محرز شدن تخلف تحصیلی «حسین فریدون»، برادر رئیس جمهور خبر  داده بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme