خانه » اخبار مجلس » نماینده ادوار خمینی شهر: منتخبان مردم تحت تاثیر جوهای ایجاد شده قرار نگیرند/ مجلس یازدهم دولت را به ریل صحیح خود برگرداند

نماینده ادوار خمینی شهر: منتخبان مردم تحت تاثیر جوهای ایجاد شده قرار نگیرند/ مجلس یازدهم دولت را به ریل صحیح خود برگرداند

نماینده ادوار خمینی شهر گفت: منتخبان مردم در مجلس یازدهم تحت تاثیر برخی جو یا منافع شخصی و سیاسی قرار نگیرند؛ مردم به مجلس یازدهم امید بستند که مقابل فعالیت های خسارت آور دولت بایستد و دولت را به ریل صحیح خود برگردانند.

11a0aaf2-7acd-455a-96a8-4343e51a0fe9
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۲ – سه شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۶
 

سید محمدجواد ابطحی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص مجلس یازدهم اظهار کرد: مجلس یازدهم جمعی از ولایتمداران هستند که امیدواریم بر این شعاری که دادند، بمانند و مشکلات مردم را حل کنند.

نماینده خمینی شهر در مجلس دهم گفت: بهترین راه حل مشکلات کشور را دین ما دارد، اما با وضعیت کنونی که داریم نمی توان دستورات دین را اجرا کرد.

وی در انتقاد به مجلس دهم افزود: مجلسی که قسم خورده بود که به اسلام و قانون اساسی پایدار باشد، اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی را حذف می کند و به دنبال حذف کلمه مطلقه از ولایت فقیه بودند.

ابطحی با بیان اینکه منتخبان مردم در مجلس یازدهم بدانند که این ایام زود تمام می شود، تصریح کرد: منتخبان مردم از این فرصت برای خدمت به مردم بهره ببردند و به احکام و دستورات اسلام و قانون اساسی و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی پایبند باشند.

وی بیان کرد: نمایندگان به عزت، شرف، آزادی مردم و کشور تعهد داشته باشند و این چهار سال خود را برای مردم وقف کنند؛ وظایف نمایندگی را خوب بدانند و مطالعه کنند و خود را نفروشند.

نماینده خمینی شهر در مجلس های هشتم و دهم تأکید کرد: منتخبان مردم در مجلس یازدهم تحت تاثیر برخی جو یا منافع شخصی و سیاسی قرار نگیرند؛ مردم به مجلس یازدهم امید بستند که مقابل فعالیت های خسارت آور دولت بایستد و دولت را به ریل صحیح خود برگردانند.

۱ دیدگاه

  1. سلام.وبسایت جامعی دارید.دستتون درد نکنه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme