خانه » خبر » نماینده خمینی‌شهر در مجلس: استاندار جدید بدون همراهی یک تیم خوب، موفق نخواهد بود

نماینده خمینی‌شهر در مجلس: استاندار جدید بدون همراهی یک تیم خوب، موفق نخواهد بود

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سیدمحمدجواد ابطحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان درخصوص استاندار جدید اصفهان اظهار داشت: استانداری که وزارت کشور برای اصفهان انتخاب می‌کند در درجه اول باید بومی باشد، یک فرد باتقوا و باایمانی که سابقه ایثارگری و جهاد را نیز در کارنامه عملی خود داشته باشد.

وی افزود: مردم اصفهان استانداری می‌خواهند که مردمی باشد و از زندگی اشرافی دوری کند، همچنین سابقه کار اجرایی قبلی هم داشته باشد.

نماینده مردم شهرستان خمین شهر در مجلس بیان کرد: استاندار اصفهان باید فردی با برنامه و بر برنامه‌های خود مسلط باشد، همچنین لازم است استاندار تیم داشته باشد.

وی تصریح کرد: اگر استاندار جدید اصفهان فرد بسیار خوبی باشد اما تیم خوبی به همراه نداشته باشد نمی‌تواند مشکلات استان را حل کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، مهلت ۱۵ روزه‌ای که استاندار اصفهان در حاشیه جلسه هم‌اندیشی مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان داده بود امروز به سر می‌رسد، مهر علیزاده پیش از این گفته بود که با توجه به قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان تا ۱۵ روز دیگر بیشتر به عنوان استاندار اصفهان نخواهم ماند.

از همان روز گمانه‌زنی‌ها بر سر شخصی که سکان استانداری اصفهان را به دست خواهد گرفت شروع شد اما مهم‌ترین مسأله در انتخاب استاندار آینده اصفهان اتفاق‌نظر بیشتر افراد مطرح و تأثیرگذار استان بر ویژگی‌هایی است که شخص استاندار آینده باید دارا باشد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme