خانه » خبر » نماینده خمینی‌شهر در مجلس: اقدام آمریکا علیه سپاه وحدت ملی را تقویت کرد

نماینده خمینی‌شهر در مجلس: اقدام آمریکا علیه سپاه وحدت ملی را تقویت کرد

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمدجواد ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهاناظهار داشت: اقدام آمریکا در تروریستی برشمردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سبب شد که وحدت ملی تقویت شود.

وی با اشاره به حمایت نیروهای مسلح و مردم از سپاه پاسداران بیان کرد: تصمیم آمریکا درباره سپاه سبب شد که مردم و نیروهای مسلح از این نهاد حمایت کنند و به کوری دشمنان ما شاهد شکل‌گیری یک اراده قوی‌تر در برابر آمریکا و همراهانش هستیم.

نماینده خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح‌های مجلس در حمایت از سپاه پاسداران گفت: طرح‌هایی که ارائه شد شامل یک طرح ۲ فوریتی و یک طرح ۳ فوریتی است که در راستای پشتیبانی از اقدامات دولت در حمایت از سپاه مطرح شده است که در جلسه عصر مجلس بررسی می‌شود.

وی افزود: این موضوع را قانونی کردیم که سنتکام و نیروهای وابسته به آن تروریست هستند، در طرح ۳ فوریتی نیز مطرح شده که نیروهای جهادی و مبارزان رهایی بخش جهان تروریست‌های آمریکایی را هر جا که هستند دستگیر کرده و تحویل ایران دهند.

ابطحی گفت: پیشنهاد دیگری نیز از سوی ما مطرح شده مبنی بر جلوگیری از ورود کشتی‌های آمریکایی به تنگه هرمز مگر اینکه بازرسی شده و سبب وارد شوند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme