خانه » خبر » نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی: رونق کشاورزی، حرف اول اقتصاد مقاومتی است

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی: رونق کشاورزی، حرف اول اقتصاد مقاومتی است

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

«سید محمدجواد ابطحی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در خمینی شهر گفت: قدم های اولیه شهرک  گلخانه محله قرطمان خمینی شهر  توسط مرحوم سیدمحمود ابطحی نماینده مردم در دوره پنجم و هفتم مجلس شورای اسلامی انجام شد و در سالهای قبل  اراضی این منطقه با مشکلاتی مواجه بود.
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: تلاش ما این است که کشاورزی حرف اول را در اقتصاد مقاومتی بزند و این در حالی است که ما با مشکل کم آبی روبرو شده ایم.
وی با بیان اینکه خاک این منطقه عالی و مرغوب است، افزود: افراد توانمند و متخصصی در این خطه هستند که می توانند تولید بذر را آغاز کنند تا دیگر نیاز به واردات بذر به کشور را نداشته باشیم.
ابطحی اظهار داشت: اگر این طرح با مدیریت کلان برنامه توسعه ششم و آمایش سطح زمین و مزیت نسبی کشاورزی انجام شود و واحدهای گلخانه ای زیاد شوند نیاز به بازاری برای عرضه محصول داریم که موضوع مهمی است و در صورت عدم توان فروش با مشکلات دیگر مواجه هستیم.
وی در پایان یادآور شد: اگر مسئولان با مردم همراهی و همدلی داشته باشند قطعا با استفاده از نظرات و پیشنهادهای آنان در زمینه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی بسیاری از مشکلات کنونی رفع خواهد شد و در زمینه کشاورزی نیز اگر از راهکارهای متخصصین بهره برداری شود باغات خمینی شهر به شکوفایی قبلی برخواهد گشت./

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme