خانه » خبر » نماینده مردم خمینی شهر در مجلس: نماینده باید پاسخگوی مطالبات مردم باشد/بر استعفای خود پافشاری داریم

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس: نماینده باید پاسخگوی مطالبات مردم باشد/بر استعفای خود پافشاری داریم

«سید محمدجواد ابطحی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در خمینی شهر گفت: نمایندگان در قبال مسوولیتی که قبول کرده اند وظایفی بر عهده دارند که مطالبات مردم حوزه استحفاظه از اهمیت ویژه برخوردار است.

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: در اقدام اخیری که نمایندگان استان اصفهان انجام دادند هدف خاصی دنبال می شود و اگر دولت درباره مساله آب اصفهان تدبیری اندیشه نکند ما نمایندگان برای همیشه  استعفاءخواهیم داد و بر آن پافشاری داریم و دولت به خاطر اختلاف با برخی نمایندگان غیرهمفکر خود تصمیم دارد که در مورد این مسئله مهم کارشکنی کند.

 

وی بابیان اینکه این اقدام مجمع نمایندگان استان اصفهان نمادین نیست، تصریح کرد: امیدوار هستیم برای این معضل از مجلس رای لازم را کسب کنیم.

 

ابطحی در رابطه با سوءاستفاده کردن دشمنان بیگانه و برخی از گروه های داخلی، اضافه کرد: وقتی رییس جمهور ایران برای بیست نفر نماینده مجلس نمی تواند وقت ملاقاتی بگذارد و به وعده خودش که احیای زاینده رود بوده را جامه عمل نپوشانده و در بودجه سالانه ی دولت در خصوص زاینده رود و آب اصفهان مصوب نشده و خبری هم از آن نیست.

 

وی با بیان سوالی که حال با همه این تفاصیل دولت آب در آسیاب دشمن می ریزد یا ما چند نماینده اصفهانی که به احقاق حقوق مهم مردم استان پرداخته ایم در آسیاب دشمن آب میریزیم؟ ادامه داد: سال گذشته در جلسه آب استان اصفهان مطرح شد که اگر ما نتوانیم مساله آب را که یک موضوع حیاتی برای مردم است حل کنیم این نماینده استفاده مثبتی برای رفع حل مشکلات مردم ندارد.

 

نماینده خمینی شهر در مجلس اظهار کرد: شاکله قوه قضاییه و قوه مجریه به گونه ای است که پاسخگوی مطالبات مردم نیستد و ما نباید در مجلس فقط نقش سیاهی لشکر را بازی کنیم.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم این مشکل به زودی حل شود و مردم استان اصفهان به مطالبه به حق خود برسند و نمایندگان اصلح مجلس نیز به وظیفه خود وکالت مردم است، ادامه دهند./

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme