خانه » اخبار مجلس » نماینده مردم خمینی شهر گفت: فردا طرح سه فوریتی توقف افزایش قیمت بنزین را در صحن علنی ارائه میکنیم.

نماینده مردم خمینی شهر گفت: فردا طرح سه فوریتی توقف افزایش قیمت بنزین را در صحن علنی ارائه میکنیم.

سید محمدجواد ابطحی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا پیرامون اصلاح قیمت و سهمیه بندی بنزین اظهار کرد: رئیس مجلس حق ندارد بدون نظر نمایندگان در مورد موضوعی اعلام نظر کند، بلکه رئیس مجلس مانند بقیه نمایندگان از یک رای برخوردار است و حق ندارد از طرف مجلسی که مخالف افزایش قیمت بنزین است، در جلسه سران قوا موافقت کند.

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

وی افزود: فردا طرح سه فوریتی توقف افزایش قیمت بنزین را در صحن علنی ارائه میکنیم.

نماینده مردم خمینی شهر ادامه داد: از مردم می‌خواهم آرامش خود را حفظ کنند تا فردا به حول و قوه الهی باهمکاری فراکسیون امید طی یک طرح سه فوریتی جلوی این طرح در صحن علنی بهارستان گرفته شود.

ابطحی خاطر نشان کرد: در هفته گذشته چندین سوال از رئیس جمهور آماده شد اما در حال حاضر عدم کفایت وی محرز است و اگر فراکسیون امید نیز با این طرح موافقت کند قطعا این طرح در مجلس مطرح می شود.

کد خبر ۳۹۷۰۵۱

۶ دیدگاه

  1. باسلام.نماینده محترم جناب اقای ابطحی مامردمی که از قشر متوسط و ضعیف جامعه هستیم ونسبت به این اقدامات دولت سکوت اختیار کرده ایم این سکوت نشانه رضایت ما نیست بلکه ما حرمت شهدا و انقلاب و رهبری عزیز را نگه داشته ایم. لطفا این صدای رسای ما را به گوش همه مسئولین برسانید.

  2. باسلام.امروز یاد این ضرب المثل افتادم که میگه: ما را به خیر تو امید نیست شر مرسان. ما مردم اگه از دولت امید انتظار خیر و کمک نداشته باشیم به کی باید بگیم؟؟؟

  3. باسلام.به دولت امید باید گفت: در دیزی باز است حیای گربه کجاست؟ حالا هرچی مردم صبر میکنند و حرمت نگه میدارند چرا دولت از رو نمیره با این کارهاش؟؟

  4. باسلام.ای کاش نمایندگان مجلس که وکلای مردم و صدای مردم هستند حداقل قدم در راه استیضاح رییس جمهور برمیداشتند و به این زخم کهنه و ناکارمدی دولت پایان میدادند.

  5. ایدکم الله
    ای کاش مردم قدر نمایندگان خداترس ودلسوز وانقلابی وپاک مثل نماینده عزیز خمینی شهر را بهتر بدانند وهمچنین قدرت تشخیص حق ونفاق را می یافتند امیدوارم دیگر نمایندگانماینداز ملاحظه کاری برداشته وحق امانت ملت را ادا نمایند

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme