خانه » اخبار مجلس » نماینده مردم خمینی شهر گفت: فردا طرح سه فوریتی توقف افزایش قیمت بنزین را در صحن علنی ارائه میکنیم.

نماینده مردم خمینی شهر گفت: فردا طرح سه فوریتی توقف افزایش قیمت بنزین را در صحن علنی ارائه میکنیم.

سید محمدجواد ابطحی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا پیرامون اصلاح قیمت و سهمیه بندی بنزین اظهار کرد: رئیس مجلس حق ندارد بدون نظر نمایندگان در مورد موضوعی اعلام نظر کند، بلکه رئیس مجلس مانند بقیه نمایندگان از یک رای برخوردار است و حق ندارد از طرف مجلسی که مخالف افزایش قیمت بنزین است، در جلسه سران قوا موافقت کند.

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

وی افزود: فردا طرح سه فوریتی توقف افزایش قیمت بنزین را در صحن علنی ارائه میکنیم.

نماینده مردم خمینی شهر ادامه داد: از مردم می‌خواهم آرامش خود را حفظ کنند تا فردا به حول و قوه الهی باهمکاری فراکسیون امید طی یک طرح سه فوریتی جلوی این طرح در صحن علنی بهارستان گرفته شود.

ابطحی خاطر نشان کرد: در هفته گذشته چندین سوال از رئیس جمهور آماده شد اما در حال حاضر عدم کفایت وی محرز است و اگر فراکسیون امید نیز با این طرح موافقت کند قطعا این طرح در مجلس مطرح می شود.

کد خبر ۳۹۷۰۵۱

۴ دیدگاه

  1. باسلام.نماینده محترم جناب اقای ابطحی مامردمی که از قشر متوسط و ضعیف جامعه هستیم ونسبت به این اقدامات دولت سکوت اختیار کرده ایم این سکوت نشانه رضایت ما نیست بلکه ما حرمت شهدا و انقلاب و رهبری عزیز را نگه داشته ایم. لطفا این صدای رسای ما را به گوش همه مسئولین برسانید.

  2. باسلام.امروز یاد این ضرب المثل افتادم که میگه: ما را به خیر تو امید نیست شر مرسان. ما مردم اگه از دولت امید انتظار خیر و کمک نداشته باشیم به کی باید بگیم؟؟؟

  3. باسلام.به دولت امید باید گفت: در دیزی باز است حیای گربه کجاست؟ حالا هرچی مردم صبر میکنند و حرمت نگه میدارند چرا دولت از رو نمیره با این کارهاش؟؟

  4. باسلام.ای کاش نمایندگان مجلس که وکلای مردم و صدای مردم هستند حداقل قدم در راه استیضاح رییس جمهور برمیداشتند و به این زخم کهنه و ناکارمدی دولت پایان میدادند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme