خانه » خبر » چهار گزینه‌ دولت برای وزارت آموزش و پرورش از نگاه عضو کمیسیون آموزش مجلس

چهار گزینه‌ دولت برای وزارت آموزش و پرورش از نگاه عضو کمیسیون آموزش مجلس

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، اسامی چهار گزینه‌ احتمالی برای وزارت آموزش و پرورش را اعلام کرد و گفت: منتظر اعلام رسمی نامزدهای تصدی پست این وزارتخانه هستیم.

چهار گزینه‌ دولت برای وزارت آموزش و پرورش از نگاه عضو کمیسیون آموزش مجلس

سیدمحمدجواد ابطحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس درباره گزینه‌های احتمالی دولت برای وزارت آموزش و پرورش گفت: گزینه‌های متعددی برای این وزارتخانه مطرح هستند که تاکنون ۴ گزینه محتمل‌ترین است.

وی افزود: بعد از استعفای سید محمد بطحایی وزیر سابق آموزش و پرورش، سیدجواد حسینی سرپرستی این وزارتخانه را با حکم رئیس جمهور بر عهده گرفت که همین فرد یکی از گزینه‌های وزارت آموزش و پرورش است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: با توجه به رأی استمزاجی که در مجلس صورت گرفته بعید است بتواند رأی کافی را برای تصدی این وزارتخانه اتخاذ کند.

ابحطی خاطرنشان کرد: چون دولت از عدم رای آوری حسینی برای حضور در ساختمان شهید قرنی تهران مطلع شده است با گزینه‌های دیگری رایزنی کرده است.

وی افزود: علی زرافشان یکی از این گزینه‌های تصدی گری وزارت آموزش و پرورش است که بر اساس شنیده‌هایم وی این پیشنهاد را نپذیرفته است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: شاپور محمدزاده مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش گزینه سوم دولت برای حضور در وزارت آموزش و پرورش است.

ابطحی تصریح کرد: داود محمدی نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون آموزش مجلس از دیگر گزینه‌های احتمالی دولت برای تصدی وزارت آموزش و پرورش هستند که با توجه به اینکه وی از صف تا ستاد در بخش‌های مختلف وزارت آموزش و پرورش از جمله مدیرکلی این وزارتخانه را هم عهده داشته است قوی‌ترین گزینه دولت برای وزارت آموزش و پرورش است و می‌تواند رای لازم را هم از نمایندگان بگیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مخاطبان گرامی با ثبت سوژه‌ای در بخش «فارس من» با عنوان «وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش کیست؟» خواستار پیگیری این موضوع شدند.

۱ دیدگاه

  1. سلام دیروزکاراحمدی نژاد که سیب زمینی به زمین مانده کشاورزان را خرید وبین همه تقسیم کردمهندسی انتخابات بود و ستون فتنه۸۸ . ولی امروزیعنی چندماه مانده به انتخابات اوردن فردی به شدت سیاست باز و سیاسی کار از مشهد وگماشتنش براریکه اموزش و پرورش وبذل وبخشش پول از جیب بیت المال وبرخلاف قانون بودجه واضافه نمودن هفتصد هزار تومان به حقوق هر معلم مهندسی انتخابات نیست جل الخالق.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme