خانه » از نگاه رسانه ها » گزینه فرماندار خمینی‌شهر هنوز قطعی نشده است ولی از بین چهار نفر یک نفر در آینده نزدیک به‌عنوان فرماندار خمینی‌شهر معرفی می‌شود .

گزینه فرماندار خمینی‌شهر هنوز قطعی نشده است ولی از بین چهار نفر یک نفر در آینده نزدیک به‌عنوان فرماندار خمینی‌شهر معرفی می‌شود .

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

گزینه فرماندار خمینی‌شهر هنوز قطعی نشده است ولی از بین چهار نفر یک نفر در آینده نزدیک به‌عنوان فرماندار خمینی‌شهر معرفی می‌شود .
نماینده مردم شهرستان خمینی‌شهر در خصوص آخرین وضعیت انتخاب فرماندار گفت: امیدوارم با تعامل با استاندار اصفهان فردی توانمند برای حل مشکلات شهرستان هر چه سریع‌تر انتخاب شود .
سید محمد جواد ابطحی شامگاه جمعه در مسجد الزهرا با اشاره به اینکه پنج الی شش شهرستان در استان اصفهان شرایط مشابه ما را دارند، اظهار کرد: استاندار اصفهان وعده داده خمینی‌شهر اولین شهرستانی است که تعیین تکلیف می‌شود .
وی با اشاره به اینکه امیدواریم تا دو هفته آینده وضعیت فرماندار شهرستان مشخص شود، ادامه داد: درزمان استاندار سابق و هم در زمان استاندار فعلی گزینه پیشنهادی خود را برای فرمانداری خمینی‌شهر معرفی نمودم .
وی تصریح کرد: در آخرین تماسی که با دکتر سامانی معاون وزیر کشور داشتم، استاندار اصفهان وعده دادند با توجه با اهمیت و جایگاه شهرستان خمینی‌شهر هر چه سریع‌تر و در آینده نزدیک فرماندار شهرستان معرفی شود .
نماینده شهرستان خمینی‌شهر اعلام کرد: طبق شواهد و اظهارات انجام‌شده امیدواریم استاندار اصفهان برای انتخاب فرماندار با نماینده مردم تعامل داشته باشد و بدون در نظر گرفتن گرایش سیاسی فردی توانمند و شایسته انتخاب شود .
به گزارش خبرنگار ما از اسفندماه سال گذشته تاکنون فرمانداری شهرستان خمینی‌شهر با حکم سرپرستی اداره می‌شود و همه مردم و مسئولین شهرستان خمینی‌شهر منتظر هستند تا هر چه سریع‌تر انتخاب فرماندار شهرستان تعیین تکلیف شود .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme