خانه » اخبار مجلس » یک نماینده مجلس: مصوبات مجلس دستکاری می شود!

یک نماینده مجلس: مصوبات مجلس دستکاری می شود!

ابطحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه دستکاری در مصوبات مجلس تبدیل به یک رویه شده است، گفت: مستندات این دستکاری‌ها موجود است.

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر

به گزارش نامه نیوز، محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در موضوع دستکاری مصوبات مجلس همکارانی که این مسئله را مطرح کردند مدرک دارند.

وی افزود: مسئله دستکاری در مصوبات مجلس قبلا هم رویه بود و نیمه شب در کمیسیون تلفیق بودجه مجلس هشتم، مصوبات مجلس را تغییر داده بودند.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان کرد: دستکاری مصوبات مجلس و تغییر عبارات تبدیل به یک رویه شده است به عنوان مثال کلمه «مکلف است» را به «مجاز است» تغییر می‌دهند.

دستکاری در مصوبه مربوط به سهمیه ایثارگران برای دانشگاه‌ها

ابطحی ادامه داد: در بحث سهمیه ایثارگران برای دانشگاه‌ها موضوع جدی بود که نماینده سمیرم نیز سند آن را دارد که در مصوبات دستکاری شده است و البته موارد اینچنینی زیاد است.

این نماینده مجلس دهم شورای اسلامی در ادامه عنوان کرد: اگر شما گزارش‌های صحن علنی را با آنچه در کمیسیون‌ها مصوب شده تطبیق دهید متوجه می‌شوید که چقدر مصوبات دستکاری شده است.

 

۱ دیدگاه

  1. لطفا اول بررسی کرده و اگر درست بود نشر هم ندهید و اقدام شود
    در ماده ۵۳ قانون احکام دائمی قانون برنامه با جابجایی پرانتز در کمیسیون تلفیق مالکیت شرکت شهر فرودگاهی برخلاف نظر مجلس و قانون برنامه پنجم با لابی پسر برادر یکی از نمایندگان کمیسیون قضایی تغییر داده شد و جایزه ایشان هم عضویت در هییت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام بدون هرگونه تخصص و سابقه انجام شد. لطفا بررسی فرمایید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme