خانه » حوزه انتخابیه » بازدید ها » با حضور جمالی نژاد؛ معاون عمرانی وزارت کشور: افتتاح ورزشگاه الغدیر در روستای تیرانچی خمینی شهر

با حضور جمالی نژاد؛ معاون عمرانی وزارت کشور: افتتاح ورزشگاه الغدیر در روستای تیرانچی خمینی شهر

با حضور جمالی نژاد؛ معاون عمرانی وزارت کشور، آیین افتتاحیه ورزشگاه الغدیر روستای تیرانچی که مرکب از سالن سرپوشیده، زمین چمن و سالن ورزش های انفرادی است با حضور مسئولین شهرستان برگزار گردید.

مهدی جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور گفت: پروژه بزرگ ورزشگاه الغدیر روستای تیرانچی بسیار خوب و با استاندارد صحیح برای اهالی روستا تجهیز شده است.

تشکر و تمجید دکتر جمالی نژاد از #نماینده مردم #خمینی‌_شهر
صد شکر که این امد و صد حیف که ان رفت

قدردانی نماینده منتخب شهرستان از #نماینده مردم #خمینی‌_شهر

بازسازی ۱۶۰ هزار منزل مسکونی آسیب دیده از سیل در کشور

بازسازی ۱۶۰ هزار منزل مسکونی آسیب دیده از سیل در کشور

ایسنا/اصفهان معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: ۱۶۰ هزار منزل مسکونی آسیب دیده از سیل در کشور در یک سال گذشته بازسازی و نوسازی شده است.

مهدی جمالی نژاد، ظهر امروز (دوشنبه – ۵ خرداد) در بازدید از شهرستان خمینی شهر و افتتاح پروژه ورزشگاه روستای تیرانچی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: شهرستان خمینی شهر در همه عرصه ها فعال بوده و پروژه بزرگی که امروز در روستای تیرانچی افتتاح شد گواه همین موضوع است. علی‌رغم مشکلات اقتصادی و تحریم ها به همت خیران و مسئولان ورزشگاهی مجهز و چند منظوره در این روستا افتتاح شد.

وی با اشاره به بازدید از دو پروژه درمانی و پزشکی شهرستان خمینی شهر در مورد پروژه های شهرداری، گفت: ۴ پروژه با اعتبار بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان در این شهر درحال تکمیل است .

جمالی نژاد در مورد پروژه های کشوری نیز افزود: خوشبختانه امسال همچون سال های گذشته پروژه های عمرانی فعال است. سال گذشته بیش از ۲۰ هزار پروژه را در دهه مبارک فجر و بیش از ۲۰ هزار پروژه را در هفته دولت افتتاح کردیم.

به گزارش ایسنا؛ معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور به اقدامات انجام شده در حوزه نوسازی و بازسازی‌های خسارات ناشی از سیل سال گذشته اشاره کرد و افزود: در این حوزه اقدامات ارزشمندی انجام شده که تنها ۱۶۰ هزار منزل مسکونی در کشور بازسازی و نوسازی شده است.

وی با بیان اینکه ۴۰ هزار پروژه زودبازده در سال گذشته تکمیل شده است، گفت: امسال نیز پروژه ها فعال است و در کنار پروژه های کم هزینه و زود بازده، تکمیل پروژه های ناتمام را نیز در اولویت قرار داده ایم.

جمالی نژاد با بیان اینکه تمام رده هایی که در بودجه سال گذشته در نظر گرفته شده در بودجه امسال نیز دیده شده است، اظهار کرد: ۸ هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت برای پروژه های زیرساختی به خصوص در حوزه حمل و نقل ریلی و حمل و نقل عمومی، کمک به شهرداری ها و دهیاری ها در ردیف های بودجه امسال دیده شده است و امیدواریم شادابی و پویایی در شهرها و روستاهایمان بیش از گذشته مشاهده شود.

 

 

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme